Öne Çıkan Yayın

Ne olursa Olsun Başakşehir'in şampiyonluğu alkışlanmalı.

Başakşehir şampiyon oldu. Şimdilerde 2 tartışma var, bunlardan bir tans Başakşehir'i kim şampiyon yaptı.


,Kimi Abdullah Avcı diyor ama madem öyle takımı bırakıp gitmeseydi. Beşiktaş'a gitti ve zaten boyunun ölçüsünü aldı. Başakşehir ise doğru adımı attı; Okan Buruk ile anlaştı ve 2 kulvarda da yarıştırdı Buruk takımı, öyle yedek takım saçmalıklarına da girmedi. Burada alkış tamamen ama tamamen elbette Okan Buruk'un.

Hükümet desteği bir büyük tartışma, sanki diğer kulüplere destek verilmiyor, bir kere tartışacaksanız futbola dünyanın bu kadar para harcamasını tartışın, olayı indirgemek asıl resmi görmeyi engelliyor. Adamlar sistematik ve istikrarlı bir şekilde gidiyor, belki de bunun en önemli sebebi, diğer kulüp taraftları gibi çok herşeyi bilen taraftaları yok,ondandır belki de.

Başarıdır Efendim ve nerden bakarsanız bakın bu linden 6 şampiyon çıkmıştır ve bu da kaliteyi artırır. Birde diyorlar ki büyük takımlar çok kötü durumda evet kötü yönetiliyorlar ama onlar Şampiyon olurken siz hiç dediniz mi Anadolu kulüpleri bu yıl çok kötü. Eskiden belki de fırsat eşitsizliği çokken daha çok şampiyon oluyorlardı doğrudur. 4 büyükler için artık pabuç pahalı.

Yorumlar