Öne Çıkan Yayın

Siyasete bir garip "İnce" ayar

Korona sınavında tökezleyen TürkiyeKoronavirüs günlerinde artan sayılarla yeni bir aya başladık. Herkes normalini arıyor gibi bir cümle kurmak isterdim ama bazıları zaten normalini yaşıyor , onlar için hayat hiç değişmedi. Kaygı duymalı mıyız , elbette ama nereye kadar kaygılı olmamız lazım bilemiyorum.

Koronavirüs sınavından Türkiye başarılı çıkamayaycak gibi, kutuplaşma devam ediyor, bakalım nereye kadar devam edecek? Başka bir ülkede yaşayıp oralarda da kutup var mı bakmak isterdim. Oğlak dönencesi, Yengeç dönencesi derken Türkiye'nin kısır döngüsü devam ediyor.

Ülke gündemi, kötü niyetli olanların manipüle etmesine o kadar açık ki. Burada hastahaneler sadece korona vakaları ile ilgileniyor gibi, hayat korona ile akıyor. İnsanlar daha zor durumlara düşer mi bekleyip göreceğiz, hepimizin kendimizi 3 ay geçinderecek kadar sabrı ve birikimi olabilmeliydi diye düşünüyorum.

Gelir kayıpları daha çok yüksek gelirler için bir sorun, ancak onlarda. kazandıklarına saysınlar.

Translated by Google

We started a new month with increasing numbers in coronavirus days. I would like to make a sentence as if everyone is looking for the normal, but some are already experiencing the normal, life has never changed for them. Should we be anxious, of course, but I don't know how long we should be anxious.It seems Turkey may not have success about Coronavirus days, polarization continues, will continue to let go? I would like to live in another country and see if there is a pole there. Tropic of Capricorn, Tropic of Cancer Turkey's vicious cycle then continues.The country's agenda is so open to the manipulation of the malevolent. Here, hospitals deal with corona cases only, and life flows with corona. I think we should wait and see if people fall into more difficult situations, we should all have had enough patience and knowledge to make ourselves 3 months past.Income losses are more a problem for higher incomes, but they do. say what you earn.

Yorumlar