Ana içeriğe atla

Fatih Portakal gibilere ihtiyacımız var.Fatih  Portakal'a Dava açılmış. Bunlar yanlış davranışlar, kanımca doğru olmamıştır. Buralara not düşmemiz gerek, Fatih Portakal şu günlerde dinlenebilecek ender haber bültenlerinden  birini sunuyor, çünkü ülkede tarafsız habere olan güven azalmış.

Sadece iktidar  kanadının sorunu değil tarafsız medya, muhalefet tarafında da tarafsız medya yok. Ana akım haber veren haber kaynaklarının düştüğü durumda içler acısı.

Ahmet Hakan'ı gerçekten severim, ancak o uçağa bindiğinden beri değişen bir yazı çizgisi var, bu çizgi değişikliği çok bariz belli. Bize doğru bildiğini söylediğine inandığımız adamlar lazım, olaylara farklı bakışlar ile yaklaşacak insanlar lazım, ancak bu giderek kayboluyor.

Türkiye bir yere sürükleniyor, daha da az demokratik bir ortama, aslında geçenlerde Emrah Sefa Gürkan'da söyledi, biz democratik değiliz, karşıdan gelene karşıyız. Bu ülkenin ciddi muhaliflere de ihtiyacı var, yoksa hakkınızı almanız konusunda sıkıntılar yaşanabilir.

Bir girdap içindeyiz.

Translated by Google

A lawsuit has been filed against Fatih Portakal. These are wrong behaviors, I think not correct. We need to note these points, Fatih Portakal offers one of the rare news bulletins that can be heard nowadays, because the confidence in the neutral news in the country has decreased.

It is not only the problem of the ruling wing, but neutral media, and no neutral media on the opposition side. It is deplorable in cases where the mainstream news sources fall.

I really like Ahmet Hakan, but there is a line of writing that has changed since he got on the plane, this line change is obvious. We need men that we believe he tells us he knows right, we need people to approach things with different views, but this is gradually disappearing.

Turkey is drifting somewhere, much less a democratic environment, he said at Sefa Gürkan Ellis recently actually, we're not democratik, we are ready to deny if some suggestions are coming from other side. This country also needs serious opponents, or there may be problems in getting your rights.

We are in a vortex.

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Şerefsizlik de insani bir özellik.

İroniler ülkesinde yaşıyoruz, gerçekten ironik, ülkeyi yönetmeye talip olan bir Partinin Başkanı, Mustafa Destici çıkıyor diyor ki bize yumruk atana biz Kurşu atarız buna benzer birşey, Ne kadar bayağı ne kadar pespaye. Bu ülkeye gerçekten yazık, belli noktalara gelmiş adamların belli vasıflara sahip olması gerekiyor.

İroniler bitmez, hikayesi çok bu ülkenin her gün yenisi yazılıyor ve ekleniyor bu hikayelere; ama şaşırtmıyor, battığımız pislik büyük gerçekten çok büyük ama bu battığımız pisliğin en büyük nedeni hepimizin ahlaklı gözükmek istemesi. Oysa şerefsizlik de bir sıfat ve içimizden bazıları bende dahil şerefsiz olabiliriz, ahlaklı davranmak için önce ne olduğumuzu kabul etmek önemli.

Bir sevişme sahnesinin pazarlama gücü

Şükran Ovalı diye bir hatun çıkmış, yok öyle ya ben bunları bilmiyorum, televizyona zaman ayırmıyorum gibi klişelere girmeyeceğim, ancak internet bize her şeyden haberdar olmayı öğretiyor, bu hatunun neden bu kadar popüler olduğuna ilk baktığımda sandım ki, bir bulut olsam isimli şarkıyı tekrar bize kazandırdı, ancak hatun kişi sadece sevişmiş, şu dizilerin sevişme sahnelerinin dizi için yarattığı etkiyi başka yaratan bir şey var mı, bilemiyorum. Eleştirmek de istemiyorum, çünkü gerçekten bunu görmeyi tercih ediyoruz. Reyting için kendimizi ne kadar feda edebiliriz bilmiyorum, gerçi sanat için soyunmak kavramı var, iş böyle olunca, kendimizi aklayabilecek bir alan buluyoruz. Blogda ki reyting içinde kendimizden belli fedakârlıklar yapıyoruz, ama her birimiz bu uğurda ölmüyoruz. Sevişme sahneleri bu diziyi benim için gündeme taşırken Melisa Sözen’in de oynadığını öğrenince üzüldüm, Melisa Sözen benim için masumiyetin simgesidir. Masum bir oyuncuyu da kaçırmış olduk.

Eskiden okullarda …

Ojeli eller ile rezil olunabilir.

Siyaset ve spor yazmaktan bıkıp usanıyor insan, zaten kendini tekrar eden konular, yıllar geçince bakıyorsun aslında aynı şeyleri konuşmuşsun. Bende Ojeden bahsetmek istiyorum.
Ojeli elller genellikle güzel oluyor, siyah oje, kırmızı oje, beyaz oje yakışan ojeler, ama bazen öyle ojeler sürüyor ki kadınlar, anlamak mümkün değil, elin bütün ihtişamını götürdüğü gibi göz zevkininde içine edebiliyorlar.

Siyah, Kırmızı ve Beyaz favorim. Kozmetik ile çok uzak aramız yakınında bile geçmiyoruz. Bakışlarımızın yargısıyla yazıyoruz. Yoksa hani moda falan hak getire, bakışların yargısı da ne kadar doğru bilemiyorum.

Tired of writing politics and sports, people are already repeating themselves. I want to talk about nail polish.
Hands with nail polish are usually beautiful, black nail polish, red nail polish, white nail polish that suits well, but sometimes such nail polish lasts that women are not able to understand, they can get into the eye pleasure as they take all the glory of the hand.

Blac…