Öne Çıkan Yayın

Siyasete bir garip "İnce" ayar

Sanki hocamızın arkasındayız vari açıklamalarKoronavirüs ile ilgili sayılar artarken, durumun daha da kötüye gideceği hissi hepimizde var, bu biraz hocamızın arkasındayız açıklamasına benziyor. Herkes mucizenin peşinde, ilacı bulacak mucize doktorların, biliim adamlarının.

Marketler bu sürecin kazananlarından, yalnız Coca Colaa'nın ÖTV'si arttı daha doğrusu gazlı içeceklerin, devlet bize koronavirüs sonrası için işaret veriyor.Kola da özel tüketimmiş farkında değildim.

Bu süreç bizleri oldukça derinden etkilemeye devam edecek. En kötü senaryo ise bu virüs bitince birçok doktor ve sağlık çalışanı istifa edebilir, bu süreç bakalım bizden neleri götürecek.

Translated by Google

While the numbers related to coronavirus are increasing, we all have the feeling that the situation will get worse, this is a bit like the explanation of we are supporting our trainer. Everyone is looking for a miracle, miracle doctors, scientists who will find medicine.The markets are the winners of this process, only the SCT of Coca Colaa has increased, or rather, the carbonated beverages, the state is giving us a signal for the post coronavirus.This process will continue to affect us very deeply. The worst scenario is that when this virus is over, many doctors and healthcare professionals can resign, let's see what this process will take from us.

Yorumlar