Öne Çıkan Yayın

Beştepe'deki namazdan dolu otobüseKoronavirüs aldı başını gidiyor, bu nokta siyasete alet edilmeye başladı.Sokağa çıkma yasağı ilan edemeyenler İstanbul Büyükşehir Belediyesi'ni otobüs üzerinden vurmaya çalışıyor. Hem Belediye'nin imkanlarını kısıtlayıp hem de buradan siyaset devşirmek isteyenler   çok büyük ayıp ediyorlar. Ekrem İmamoğlu'nu da samimi bulmuyorum, ama İmamoğlu'nu konuşmamıza fırsat vermeyecek kadar da kötülük yapıyor. Daha önce bu Recep Tayyip Erdoğan'a yapıldı.

Koronavirüs hayatımızın içine  girmeye başladı. Koronavirüs Türkiye'de daha çok  can alabilir bunun yanında bize birçok şeyi de tekrar gösterebilir.

Buarada Beştepe'de kılan Cuma Namazı'na tamamen olumsuz da bakamıyorum, burada güdülen amaç İslam'ın sesinin kısılmaması sembolik olarak da yaşaması olabilir. Burada VIP namaz görünümü rahatsız edici olsa da belki de İslam'ın devamlılığı için böyle bir çaba gösterilmiş olabilir.

Hepimiz kendi Survivor programımıza başlıyoruz, bakalım hangimiz sağ kalacağız, olan sadece ve sadece garibana olacak bu çok açık, sermayedarlar kendilerini kurtaracaklar.

Translated by Google


The coronavirus is getting worse and worse  this point began to be used as a tool for politics. Those who could not declare a curfew try to criticize  the Istanbul Metropolitan Municipality about capacity of buses . Those who want to restrict the possibilities of the Municipality and recruit politics from here are a huge shame. I do not find Ekrem İmamoğlu sincere either, but he is doing evil enough not to let us talk about İmamoğlu. This was previously done to Recep Tayyip Erdoğan.The coronavirus has begun to enter our lives. Coronavirus us many things besides it may take more lives in Turkey may also show again.I can not completely observe the Friday Prayer, which performs here in Beştepe, but the aim here may be that Islam does not get silenced, but it lives symbolically. Although the appearance of the VIP prayer is disturbing, perhaps such an effort may have been made for the continuity of Islam.We all start our own Survivor program, let's see which of us will survive, which will only and only be strange, these very clear, capitalists will save themselves.

Yorumlar