Ana içeriğe atla

Kim reklam yapıyor, Kim gerçekten bağışçı bilemeyeceğiz.


Milli Dayanışma günü ilan ettik, etmeden de insanlar birbirine yardım edecekti, edebilenler ederdi, şimdi belgeli bağışcılarımız olacak, bunların hangileri korkudan, hangileri gerçekten, hangileri reklam amaçlı bağışcı bilemeyeceğiz, ek vergi koyamayan devlet, ek reklam , korku, teşvik bütçesi ayırdı diyebiliriz.

Bu ülkede bazılarının rezilliklerini hiçbir tövbe, hiçbir iman şekli kurtaramayacak,hangi tövbeyi ederlerse etsinler hiçbir şekilde aklanamayacaklar.
Google trendlerde Nasuh Tevbesi trend olmuş ve ilk link olarak da Sözcü gazettes çıkıyor bu ironi değilde nedir. Olaylara göre değil, insanlara göre pozisyon alma huyumuzdan vazgeçemiyoruz.

Dünya bir sarmalın içine girdi, ün hava biraz güzeldi, bu bize biraz umut verdi, güzel havalar insanı motive ediyor. Virüs nasıl geçer hayat nasıl normale döner bilemiyorum,ama güzel havalar insanı oldukça mutlu ediyor.

İlker Canikligil ile Ruşen Çakır birbirine girmiş, tabi bu amiyane tabir. Buradan hareketle şunu söyleyebilirim, Twitter da atılan Tweetler, Youtube'da çekilen klipler durmalı, durmalı ki rezil olmanın zor olduğu bir ülkede insanların önüne söylediklerini, yazdıklarını unutmayalım, hep hatırlayalım, yoksa Kelle paçayı bırakır zeytinyağı gibi üste çıkarız.

Translated by google

We declared the Day of National Solidarity, people would help each other without making it, and those who could do it, now we will have documented donors, which of them are fearful, which is really, which we will not know for donors for advertising purposes, the state, which can not impose additional taxes, has allocated additional advertising, fear, incentive budget.In this country, no repentance, no form of faith will save some of their infamines, no matter what repentance they will be acquitted.Nasuh Repentance was trending in Google trends, and Sözcü   is coming as  the first link, and this is huge irony. We are not able to give up our temper of taking positions for people, not for events.The world got into a spiral, fame was a little nice, this gave us some hope, good weather motivates the person. I do not know how the virus will pass and how life will return to normal, but good weather makes people quite happy.İlker Canikligil and Ruşen Çakır came together, of course, this amiyan. Starting from this, I can say that Tweets made on Twitter, clips taken on Youtube should never remove, we should remember that in a country where it is difficult to be disgraced, let's not forget what people are saying and writing, we always remember, otherwise we will forget iskembe soup and talk always as olive oil on top of the water

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Şerefsizlik de insani bir özellik.

İroniler ülkesinde yaşıyoruz, gerçekten ironik, ülkeyi yönetmeye talip olan bir Partinin Başkanı, Mustafa Destici çıkıyor diyor ki bize yumruk atana biz Kurşu atarız buna benzer birşey, Ne kadar bayağı ne kadar pespaye. Bu ülkeye gerçekten yazık, belli noktalara gelmiş adamların belli vasıflara sahip olması gerekiyor.

İroniler bitmez, hikayesi çok bu ülkenin her gün yenisi yazılıyor ve ekleniyor bu hikayelere; ama şaşırtmıyor, battığımız pislik büyük gerçekten çok büyük ama bu battığımız pisliğin en büyük nedeni hepimizin ahlaklı gözükmek istemesi. Oysa şerefsizlik de bir sıfat ve içimizden bazıları bende dahil şerefsiz olabiliriz, ahlaklı davranmak için önce ne olduğumuzu kabul etmek önemli.

Bir sevişme sahnesinin pazarlama gücü

Şükran Ovalı diye bir hatun çıkmış, yok öyle ya ben bunları bilmiyorum, televizyona zaman ayırmıyorum gibi klişelere girmeyeceğim, ancak internet bize her şeyden haberdar olmayı öğretiyor, bu hatunun neden bu kadar popüler olduğuna ilk baktığımda sandım ki, bir bulut olsam isimli şarkıyı tekrar bize kazandırdı, ancak hatun kişi sadece sevişmiş, şu dizilerin sevişme sahnelerinin dizi için yarattığı etkiyi başka yaratan bir şey var mı, bilemiyorum. Eleştirmek de istemiyorum, çünkü gerçekten bunu görmeyi tercih ediyoruz. Reyting için kendimizi ne kadar feda edebiliriz bilmiyorum, gerçi sanat için soyunmak kavramı var, iş böyle olunca, kendimizi aklayabilecek bir alan buluyoruz. Blogda ki reyting içinde kendimizden belli fedakârlıklar yapıyoruz, ama her birimiz bu uğurda ölmüyoruz. Sevişme sahneleri bu diziyi benim için gündeme taşırken Melisa Sözen’in de oynadığını öğrenince üzüldüm, Melisa Sözen benim için masumiyetin simgesidir. Masum bir oyuncuyu da kaçırmış olduk.

Eskiden okullarda …

Ojeli eller ile rezil olunabilir.

Siyaset ve spor yazmaktan bıkıp usanıyor insan, zaten kendini tekrar eden konular, yıllar geçince bakıyorsun aslında aynı şeyleri konuşmuşsun. Bende Ojeden bahsetmek istiyorum.
Ojeli elller genellikle güzel oluyor, siyah oje, kırmızı oje, beyaz oje yakışan ojeler, ama bazen öyle ojeler sürüyor ki kadınlar, anlamak mümkün değil, elin bütün ihtişamını götürdüğü gibi göz zevkininde içine edebiliyorlar.

Siyah, Kırmızı ve Beyaz favorim. Kozmetik ile çok uzak aramız yakınında bile geçmiyoruz. Bakışlarımızın yargısıyla yazıyoruz. Yoksa hani moda falan hak getire, bakışların yargısı da ne kadar doğru bilemiyorum.

Tired of writing politics and sports, people are already repeating themselves. I want to talk about nail polish.
Hands with nail polish are usually beautiful, black nail polish, red nail polish, white nail polish that suits well, but sometimes such nail polish lasts that women are not able to understand, they can get into the eye pleasure as they take all the glory of the hand.

Blac…