Öne Çıkan Yayın

Herkesin hayatı demek ki evinin metrekaresi kadarmışKoronalı  günler tüm hızıyla devam ederken sayılar artmakta ve artan sayılar hepimizi endişeye sevk etmekte, bu endişelerimiz ne zaman diner bilemiyorum ama oldukça zor günler bizi bekliyor bu malum oldu artık.

Hayat eve sığar mı bilemiyorum, herkesin imkanına ve psikolojik durumuna bağlı, ancak bunun önüne geçmek için evde olabilmek , olmak oldukça öneml. Önemli ve zor günlerden geçiyoruz, bunun brçok etkisi var, insanlar evlerinde ev hapsi yaşıyorlar. Kimi de bunu Kabul etmiyor ve şansına güveniyor yada bitiş burada olursa da dert etmiyor.

Hayat akışında önemli şeylerin şu an geri değişmiş gibi. Burada bir başka mağduriyette maaşlarının asgari ücretle gösterilmesine razı olanlar yada razı olmak zorunda kalanlar. Bu yapılan hataların acısı bugünlerde çıkıyor. Böyle bir hata yapılmamalı ve mümkün olduğu kadar bu tip işyerlerinde çalışılmamalı.

Trnslated by Google

As the days of coronation continue at full speed, the numbers are increasing and the increasing numbers are causing us all to worry, I do not know when these concerns will end , but it is known that quite difficult days are waiting for us.I do not know if life fits in the house, it depends on everyone's possibilities and psychological state, but to be at home to prevent this is very important. We are going through important and difficult days, this has many effects, people are living in house detention. Some don't accept it and trust his luck or worry if the end is here.As if the important things in the flow of life have changed back now. Here, in another victimization, those who are willing to show their wages with minimum wage or those who have to settle. The pain of these mistakes comes out nowadays. Such a mistake should not be made and should not be worked in such businesses as much as possible.

Yorumlar