Ana içeriğe atla

Herkesin hayatı demek ki evinin metrekaresi kadarmışKoronalı  günler tüm hızıyla devam ederken sayılar artmakta ve artan sayılar hepimizi endişeye sevk etmekte, bu endişelerimiz ne zaman diner bilemiyorum ama oldukça zor günler bizi bekliyor bu malum oldu artık.

Hayat eve sığar mı bilemiyorum, herkesin imkanına ve psikolojik durumuna bağlı, ancak bunun önüne geçmek için evde olabilmek , olmak oldukça öneml. Önemli ve zor günlerden geçiyoruz, bunun brçok etkisi var, insanlar evlerinde ev hapsi yaşıyorlar. Kimi de bunu Kabul etmiyor ve şansına güveniyor yada bitiş burada olursa da dert etmiyor.

Hayat akışında önemli şeylerin şu an geri değişmiş gibi. Burada bir başka mağduriyette maaşlarının asgari ücretle gösterilmesine razı olanlar yada razı olmak zorunda kalanlar. Bu yapılan hataların acısı bugünlerde çıkıyor. Böyle bir hata yapılmamalı ve mümkün olduğu kadar bu tip işyerlerinde çalışılmamalı.

Trnslated by Google

As the days of coronation continue at full speed, the numbers are increasing and the increasing numbers are causing us all to worry, I do not know when these concerns will end , but it is known that quite difficult days are waiting for us.I do not know if life fits in the house, it depends on everyone's possibilities and psychological state, but to be at home to prevent this is very important. We are going through important and difficult days, this has many effects, people are living in house detention. Some don't accept it and trust his luck or worry if the end is here.As if the important things in the flow of life have changed back now. Here, in another victimization, those who are willing to show their wages with minimum wage or those who have to settle. The pain of these mistakes comes out nowadays. Such a mistake should not be made and should not be worked in such businesses as much as possible.

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Türkiye’de tanrıça var mı?

Yunan tanrıçalarını bugünün Türkiye’sinin güzel kadınlarına uyarlama gibi bir fikir geldi aklımıza, bu asla saygısızlık olarak algılanmamalı, sadece mitolojiyi günümüzle birleştirip, daha anlaşılır hale getirmek gerek. Andromakhe Hektor’un karısı, bugünkü karşılığını bulmak istersek Türkiye’de kim onunla aynı kaderi paylaşmak ister ki, kocasını savaşta kaybetmiş, oğlunu kaybetmiş, Türkiye’de bu tanıma uyan bir kadın var mı diye düşünüyorum, galiba yok. Burası boş kaldı, öneriler varsa alabiliriz. Afrodit diğer adıyla Venüs kim ne derse desin Türkiye’nin Afroditi bence Banu Alkan değil Hülya Avşar’dır. Bu konuda birçok tartışma yapılıp farklı adaylar gösterilebilir, ancak Hülya Avşar hep bir fenomendir ve öyle de kalacaktır. Artemis av tanrıçası, biraz Amazonluğu çağrıştırıyor buraya en yakın isim de bana göre Perihan Mağden’dir. Perihan Mağden’i özlüyoruz. Aslında edebiyat dünyasında Perihan Mağden ve Elif Şafak arasında gizli bir rekabet var gibi. Athena bu zeki kadının bugünkü Tür

Şerefsizlik de insani bir özellik.

İroniler ülkesinde yaşıyoruz, gerçekten ironik, ülkeyi yönetmeye talip olan bir Partinin Başkanı, Mustafa Destici çıkıyor diyor ki bize yumruk atana biz Kurşu atarız buna benzer birşey, Ne kadar bayağı ne kadar pespaye. Bu ülkeye gerçekten yazık, belli noktalara gelmiş adamların belli vasıflara sahip olması gerekiyor. İroniler bitmez, hikayesi çok bu ülkenin her gün yenisi yazılıyor ve ekleniyor bu hikayelere; ama şaşırtmıyor, battığımız pislik büyük gerçekten çok büyük ama bu battığımız pisliğin en büyük nedeni hepimizin ahlaklı gözükmek istemesi. Oysa şerefsizlik de bir sıfat ve içimizden bazıları bende dahil şerefsiz olabiliriz, ahlaklı davranmak için önce ne olduğumuzu kabul etmek önemli.

Ojeli eller ile rezil olunabilir.

Siyaset ve spor yazmaktan bıkıp usanıyor insan, zaten kendini tekrar eden konular, yıllar geçince bakıyorsun aslında aynı şeyleri konuşmuşsun. Bende Ojeden bahsetmek istiyorum. Ojeli elller genellikle güzel oluyor, siyah oje, kırmızı oje, beyaz oje yakışan ojeler, ama bazen öyle ojeler sürüyor ki kadınlar, anlamak mümkün değil, elin bütün ihtişamını götürdüğü gibi göz zevkininde içine edebiliyorlar. Siyah, Kırmızı ve Beyaz favorim. Kozmetik ile çok uzak aramız yakınında bile geçmiyoruz. Bakışlarımızın yargısıyla yazıyoruz. Yoksa hani moda falan hak getire, bakışların yargısı da ne kadar doğru bilemiyorum. Tired of writing politics and sports, people are already repeating themselves. I want to talk about nail polish. Hands with nail polish are usually beautiful, black nail polish, red nail polish, white nail polish that suits well, but sometimes such nail polish lasts that women are not able to understand, they can get into the eye pleasure as they take all the glory of the ha