Öne Çıkan Yayın

Dünya Nefes alıyor.


Dünya ekonomik durgunluğa doğru gidiyor, bunun adına resesyon deniyor, hayatımızda AVM'ler birden var olurken birden yok oldular. Dünya kendini dinlendirmek için bir fırsat buldu. Dünyanın da nefes alma zamanı. Yavaş şehirler diye bir program vardı, şimdi herşey yavaş akıyor, hayat yavaş bir ritme büründü.

Bank of America'yı geçenlerde başka bir iş duymuştum, Türkiye'deki bir işlem için Bank of America'nın Frankfurt da bulunan şubesine para yatırılması gerekiyordu. Dünyanın ne kadar global olduğunu düşünmüştüm bugün ise hayat durma noktasına geldi.Bank of America şimdi de resesyon açıklaması ile hayatımızda

Bugünlerde Netflix Spey izleniyor olmalı, biz. Netflix'i çocuğa kaptırdık, ancak en son izlediğim Doc Martin'den epeyce memnundum güzel bir dizi Doc Martin sıkılmadan izleyebilirsiniz.

This part was translated by Google Translate

The world is going towards economic recession, it is called recession, while shopping malls suddenly existed in our lives, they suddenly disappeared. The world had an opportunity to rest itself. It's time for the world to breathe. There was a program called slow cities, now everything is flowing slowly, life is in a slow rhythm.

Bank of America recently I heard of another job, money to the Bank of America branch in Frankfurt had to be hospitalized for an operation in Turkey. I thought how global the world is, today life has come to a standstill. Bank of America is now in our lives with the recession statement.

Netflix Spey must be watching these days, we. We lost Netflix to the child, but I was quite happy with the last Doc I watched, you can watch a nice series Doc Martin without getting bored.


Yorumlar