Öne Çıkan Yayın

65 Yaş üstüne evde emeklilikKoronavirüsü ciddi almamız için sanırım çevremizde görmemiz gerekiyor, yoksa bize çok uzak  kavram gibi geliyor. 65 yaş üstü insanlara sokağa çıkma yasağı geldi, doğru bir adım olarak görünüyor, ancak adımlar sanki sayıların gelmesine göre atılıyor, sayı büyüdükçe önlemler artıyor. İtalya olur muyuz olmaz mıyız tartışmaları var. Daha önce de kaderimizde, Arjantin, Brezilya , İran olur muyuz tartışmaları vardı, şimdi de İtalya bu gruba dahil oldu.

Real Madrid eski başkanlarından Lorenzo Sanz Koronavirüsten hayatını kaybetti, diğer yandan İtalyan liginde oynayan Arjantili futbolcu Paıolo Dybala'da Koronavirüse yakalananlar arasında yerini aldı. Seyahat etmiş olanlar çok büyük risk altında.

65 yaş üstüne GELEN sokağa çıkma yasağı bize birçok siyasetçimizin bu yaşın üstünde olduğunu hatırlatttı, çok sayıda milletvekili ve politakacı bu yaş grubunda, Google'a yazın Kim kaç yaşında bulsun size, her sorunuza cevap veriyor ya Google.

Birde bu arada Dünyaya çarpacak olan Asteroid var, tabi Nasa bundan korkulmaması gerektiği söylüyor, İnsanoğlunun kendine bir kıyamet son bulma çabası da sönmemiş anlaşılan.Asteroid için kritik tarih 29 Nisan 2020

Translated by Google.

I think we need to see the coronavirus in our neighbourhood to take it seriously, otherwise it feels like a very distant concept. Curfew came to people over the age of 65, it seems to be the right step, but the steps are taken according to the arrival of the numbers, the number of measures increases as the number grows. We have discussions whether we will be in Italy or not. Previously, we had discussions whether we would be Argentina, Brazil or Iran in our fate, and now Italy was included in this group.Lorenzo Sanz, one of the ex-president of Real Madrid, died from Coronavirus, on the other hand, Argentinian football player Paolo Dybala, who played in the Italian league, was among those caught in Coronavirus. Those who have traveled are at great risk.The curfew that over 65 years old reminded us that many of our politicians are over this age, many lawmakers and policyholders in this age group write to Google Who knows how old you are, answers every question or Google.In the meantime, there is the Asteroid that will hit the Earth, of course Nasa says that it should not be feared. It is understood that the effort of human beings to end an apocalyptic has not disappeared. Critical date for asteroid 29 April 2020

Yorumlar