Öne Çıkan Yayın

Son güzel 3'lü Metlin-Ali-Feyyaz


Suna, Aylin ve Hatice arkadaştı, birbirlerinden haberleri olmadan ve birbirlerinin hayatında etkili olan 3 arkadaş. Üçü de biniciliği seviyordu, at binmeyi severlerdi, erkeklerin at, avrat, silah desturundan, ata ve silaha merakları vardır ama avrat konusunda hem cinsiyetten kaybediyorlardı hem de beğendiği erkekleri beğendikleri belli etmelerine imkan yoktu.

Whatsapp'ın mavi ekranı, en son ne zaman gördüklerinin takip edilmesi onları belki de ürkütüyordu. Whatsapp da en son ne zaman görüldü, ve görüldüğü anda ne yapıyordu soruları belki 3'ünü de bunaltıyordu. Futbolun gölgesinde kalıyordu tüm sporlar, hele binicilik, erkeklerin 6 ganyanın merakı yada yılda bir kere yapılan Gazi koşusuydu, ötesi değildi.

Hepsi belkide doktor, öğretmen olmayı hayal ediyordu, hayallerin bedeli vardı. Bir marangoz gibi güzelce işlenmiş hayaller olsa da bazı hayallerde derme çatma yapılan dolaplara benziyordu. Kelime olarak gizemli olan hayal gerçeğe dönüşürken belki de gizemini kaybediyor ve sıradanlaşıyordu.
Bu 3 arkadaş bir araya gelip ortak kurduklarında binicilikten kendilerine referans bulamıyorlardı ama Tenis'in Williams kardeşlerine bir açılıp getirme şansları olabilirdi, onlar 3 kişiydi, Metin-Ali-Feyyaz gibi, sahi bize Metin-Ali-Feyyaz'dan sonra böyle saygı ile anacağımız bir ölçü sunmadı hayat.
Hayat herşeyi tüketiği gibi onların ümidini de çok çabuk tüketebiliyordu.


Yorumlar