Öne Çıkan Yayın

Ölümünüz sayıların içinde ifade ediliyorsa hiçsiniz.Hayat akıyor gidiyor. Corona Virüsü hakkında bizde yorum yapalım, ben virusun ticaret savaşlarının bir sonucu olduğunu düşünüyorum. Çin'i tehdit etmek için atılmış bir adım, bu dünyada bazı insanların hayatı çok değersizdir, kimin ölüm haberleri sayıların içinde kaybolan insanların. Olayın Tıbbi tarafı vardır ama bana gerekçeli neden olarak ticaret savaşları geliyor.

Ersun Yanal'ın başı yiyecekler, Erol Bulut gelse sanki o Rahat ettireceklerde birde onun adı geçiyor. Teknik Direktör kıyımında zirveye Denizlispor oynuyor sanırım. Okan Buruk, Sergen Yalçın, Erol Bulut bizi umutlandıran isimler.

Merkezi hükümetten destek alması zor olan bir Belediyenin, Merkezi hükümetle aynı partiden olmadığı için daha çok zam yapması gerekebilir. Kimsenin adamı olmak zorunda değilsiniz, kimseyi savunmak yada karalamak zorunda değilsiniz, hep doğru bildiğinizi söyleyin, birşey söylediğinizde bir partili olmak zorunda kalmıyorsunuz, bir insana yönetim şansı verilmiyor olabilir, ancak yönetmek içinde omurgasız olmaya gerek yok.


Yorumlar