Öne Çıkan Yayın

Göz göre göre geldi sanki.Evet İdlib'de 33 askerimiz öldü. Bir Türk vatandaşı olarak Bende bu 33 askerin ölümünden vicdanen sotumluluk duyuyorum. 31 Mart 2019 yılında sandığa gitmeyi kesinlikle bıraktım, ondan önce de nadir gittiğim sandıklarda işlerin bu yöne gelmesinde sorumluluğum var.

Bu sorumluluk sadece Bende değil ta 1946'dan bugüne sandıktan çıkan sonuçlara saygı duymayan herkes de var. Ben sandığa saygı duydum ama sandığa duymaların oyumu yönlendirmek gibi bir günahları da var.

Biz bir rüyayı gerçekten anlamalıydık  tam Bağımsız Türkiye biz bu rüyanın peşinden gitmeliydik. Ne herhangi bir ulusun, ne ümmettin, ne milletin peşinden gitmemeliydik.Bizim için asıl olması gereken sadece ve sadece Türk Cumhuriyeti ve onun bekası olmalıydı. Herhangi kişininde değil sadece bizim devletimiz varlığı önemli olmalıydı.

33 Ana kuzusu gitti. Yazık oldu gerçekten yazık oldu. O ateşi aynı yerlerine ateş düşmeyen aynı derinlikte aynı acıyı yaşamayan anlayamaz. Ancak Eğer içiniz gerçekten bu ülkenin evlatları gittiğine hiçbir ikincil düşünce olmadan yandıysa siz bu ülkeyi seviyorsunuz demektir.

Insan göz göre giden evlatlarına üzülüyor. Göz göre göre. 

Yorumlar