Öne Çıkan Yayın

Atatürk'ü eleştiremeyenler İnönü'yü eleştiriyorlardı, Şimdi de sanki İmamoğlu başkalarının yerine eleştiriliyor.Atatürk'ü eleştirmeyenler İsmet İnönü eleştiriyodu. Türkiye bugün eleştiriye kapalı bir duruma geldi. Bu durum bariz belli, eleştirinin azına hoş görü olmadığı gibi, abartılı eleştirilerde var. Akp ve yönetimini eleştiremeyenler İmamoğlu'nu eleştiriyor.

Ben İmamoğlu'nun Türkiye'nin aradığı isim olduğuna inanmıyorum, ancak pragmadist yapısıyla bizim Türk insanın sevebileceği bir alternatif şu an için. Bugün AKP ve çevresini eleştiremeyenler İmamoğlu'nu kolayca eleştirebiliyor. Bana sorarsanız Türkiye'de televizyona çıkan insanlara kişileri değil, durumları yorumlatsak ortaya daha güzel bir Türkiye çıkar.

Bugün Belediye'nin kaynakları kısar yada kısma algısı yaratırsanız Belediye'de kendine kaynak arar, hizmet etmesi gerekiyor, ha Hizmetleri etmesin isteniliyorsa, orayı elbette bilemem ancak görüntü o gibime geliyor.Ayrıca İmamoğlu'nun bugün Erbakan'ın ölümü üzerine yayınladığı fotoğraf özel ve bence güzel ve manidar,geldiğimiz noktayı çok iyi anlatıyor.
Yorumlar