Öne Çıkan Yayın

YOUTUBE da Rastladım Sana.


Blog yazımı epey seyrekleşti. Kimler beni okuyor bilemiyorum ama asıl trend elbette youtuber olmak; ama korkuyor insan youtuber olmaya çünkü eleştirilecek çok şey var ve kendime yargı yolunu da açmak istemiyorum. Ironik bir ülkedeyiz birçok ironi konusu var. Kendini tekrar eden bir ülke. Tekrar da insanı belli noktadan sonra iyice sıkmaya başlıyor. Bende bu yüzden tekrar eden konuları ikide bir yazmak istemiyorum.

Bazen elbette bir ilham geliyor ve bloga yazmak istiyorum. Birde blogdan bir geri bildirimde gelmiyor. Böyle olunca insan boşa yazdığını düşünebiliyor. Yazı tabi medeniyet için mihenk taşı ama internet bambaşka bir çığır açtı ve hızla ilerliyor.

Artık benim için televizyon önemini kaybetti. Internet de flu takip ediyorum. Içerik açısından başarılı İlker Canikligil ve Emrah Sefa Gürkan bu ara favorilerim arasında. Bunun dışında güzel birçok içerik var. Eskiden televizyon da sevğidiğim adamlar televizyonda yer bulamayınca youtuber oldular ve onları dinlemek büyük bir keyif. Birçok isim sayabilirim.
Döviz kuru dalgalanmaları sonrası Haluk Canberk'i keşfettim.

Ülke tekrar da zamlar bile bizi böldü. İBB Yeni dönemde suya zam yapmak isteyince zamma Kim gerçekten karşı anlayamadık

Yorumlar