Öne Çıkan Yayın

It demek oyunu değil belki ama oyunu değiştirir.


Gerçekten karar veremiyorum Kim ne kadar haklı. Olay olay incelemek en güzeli tüm olaylarda bir haklı yada haksız aramak yerine.

Ekrem Imamoğlu Valiye it demiş dememiş aslında bu da kimsenin oyunu pek değiştirmez ama OYUNU değiştirir.Bir kere bunu kabul edelim.
Bir Diğer konu şu bu seçimin bir tekrar değil 2.tur olduğu ortada yani oylarımız çalındı meselesinden ziyade iktidarın bir 2.tur girişimi.

Binali Yıldırım tamamen insiyatifi aldı bunu da Uğur Dündar hamlesi ile yaptı. Twitter da beni de engellemiş sağolsun beni engelleyen isimler Levent Üzümcü, Mahmut Tanal, Ergin Ataman, Uğur Dündar hiç birine hakaret yok basit sorular ve yorumlar var. Bunlar bile demokrasi açısından ne durumda olduğumuzu gösteriyor.

Ekrem Imamoğlu artık gerilmeye başladı çünkü bir Diğer geren isim Sayın Cumhurbaşkanı çekilip Binali Yıldırım sakinliği ortaya çıkınca oyun değişti. Gerçek manada sakin olan ve kızgınlığı rol olarak ortaya koyan Binali Yıldırım yerine yüz hatlarında gergin olan ama aslında sakini oynayan Ekrem Imamoğlu hata yapmaya başladı.

Sonunda AK Parti Ekrem Imamoğlu'nu istediği yere çekti. Bundan sonra bakalım neler olacak.

Yorumlar