Öne Çıkan Yayın

Her giden ihanet ediyor demek değil.Ak Parti'de davaya ihanet edenler kimler, her kurulacak yeni Parti Ak Parti'ye ihanet midir?

Abdullah GÜL'ü hariç tutuyorum , çünkü o geçmişte kendisine karşı ne kadar isim varsa hepsi ile beraber yürüdü ve Erbakan'dan kopuşta da başroldeydi, bugünde Abdullah Gül bir kopuş da başrolde.Sayın Gül Türkiye'yi yönetme fırsatı da elde etti ama mevkilerine daha çok sahip çıktılar, bunun içine Davutoğlu'nu da koyabilirsiniz, Ali Babacan'ı tam olarak bilemiyorum.

Abdullatif Şener bana göre Cumhurbaşkanlığı'na 2007'de aday yapılmadı diyerek partiden ayrıldı. Şimdi Erdoğan'ın eğer bu kadar otoriter bir yapıdaysa, hele ki Devlet bir aile şirketi gibi yönetilmemeli, Bakan damat olmaması makbul. Damadın bakan yapıldığı bir yerde, davaya ihanet demek pek doğru olmaz. İnsanlar bunu görüyorlar, bu otoriteleşmeden kaçanlar olduğu gibi, bu enkazın altında kalmamak için kaçanlarda olacak veyahut sorumlu olmamak için kaçanlarda. Bir yandan da şu var, gerçekten durumundan rahatsız olup bir türlü söz dinletemeyenlerde var.

Birde kadrolar tüketildi, ancak umarız bunlar geçerli sebepler ile partiden koparılmıştır, umarım manipüle edilmemiştir ancak son seçime gidilmesi de manipüle edildiğini gösteriyor.

Yorumlar