Öne Çıkan Yayın

Sahi Belediye desteğindeki Kocaelispor ve Gaziantepspor'u hatırlayan var mı?


Ligde Başakşehir hızla puan kaybederek Beşiktaş ve Galatasaray'ı potaya soktu.Başakşehir'in başarısı gölgede kaldı ve siyasete kurban edilmek üzere. Başarılı bir takım oldukları ortada ve Büyükşehir Belediye ile irtibat kuruluyor sürekli. Bu bir bakıma doğru, çıkış noktası ve geldiği noktada ortada. Bu noktada da eleştiriler doğru ama çok da insafsız.


Özellikle istikrar sağlamada başarı elde etmiş olan Abdullah Avcı yerde yere vuruluyor. Istediği her futbolcuyu alabildiği doğrudur belki de ama şu gerçeği de unutmamak lazım aynı imkanları 3 büyüklere versen bunu eline yüzüne bulaştıracak bir sürü takım var.
Ben belediye futbol takımı ilişkileri konuşulurken bunun eskisini de hatırlıyorum Sefa Sirmen ve Kocaelispor sonra Celal Doğan ile Gaziantepspor ve daha niceleri bunları da gördü by ülke.


Galatasaray, Fenerbahçe ve Beşiktaş'a yapılan devlet yardımları, statları da unutmamak lazım. Belediye Spora yatırım yapmalı futbol holiganlığına değil. Görüyoruz ki futbol gözümüzü iyice kör ediyor. Ekmek derdinde olan milyonların parçası kesilip azıcık binlerin cebine girmemeli.


Erol Mültercimler ne demişti futbol ekonomisi Galatasaray'ı şampiyon görmek ister.

Yorumlar