Öne Çıkan Yayın

Bir Istanbul seçimi uğruna tüm doğrular feda ediliyor .


İsmet İnönü'nün güzel bir lafı var namuslular da namussuzlar kadar cesur olmalı diye.
31 Mart da bir seçim yapıldı adaylardan Ekrem Imamoğlu kazandı, mazbatasını aldı. Ondan sonra bir ayı yakın süredir tam anlamıyla açıklanamayan bir hileden bahsediliyor. Velev ki hile var bu devletin bütün imkanlarıyla bugüne kadar ortaya çıkamıyorsa o zaman herkesde bir şüphe olur. Şu an herkesin aklı başında herkesin düşündüğü şey masa başında bir oyun olduğu kanaati.

Bu kanaat bu seçimde oy vermiş birçok kimse de var. Beni Ekrem Imamoğlu yada Binali Yıldırım kazanmış ilgilendirmiyor. Beni ilgilendiren seçim sürecine gölge düşmüş tür. Buradan çıkacak sonuç eğer iptal olursa yani İstanbul seçimleri iptal edilirse toplumun büyük kesiminin adalet duygusu sarısılır. Belki gerçek manada bir sonraki seçim yüzde 50+1 ile de kazanılır ama kaybedilenleri farkı yıllar sonra ortaya çıkar.

Bugüne kadar Tayyip Erdoğan'ı engellemek için çok çeşitli şeyler yapıldı ama olmadı tek başına iktidara geldi ama şimdi sandıktan Yana tavır alamıyor.

En son okuduğum haberde 41 kişinin Bank Asya'ya para yatırmış olması seçime gölge olarak sunuluyor oysa bugün AKP üyelerinden hatta sandıkta görevlendirdikleri üyelerden kimbilir kaç kişi Bank Asya'ya para yatırdı.Bu ülkenin 1.ligin sponsoru değil miydi Bank Asya bir ara.Adaletsizlik eşit davranmamaktır ve AK Parti bunu gözümüze soka soka yapıyor. GERÇEKTEN çok üzücü inandığın bir lider bir Istanbul seçimi uğruna prestij kaybediyor.

Yorumlar