Öne Çıkan Yayın

Ahmet Davutoğlu ile Abdullah Gül AK Parti içinden sayılmaz.


Gönül elbette 31 Mart seçimleri in iptal edilmemesini isterdi. Bunun Türkiye'ye birşey kazandırmadığı ortada. Kamplaşma daha da arttı ve aslında çıkacak sonuç bu kadar bıçak sırtı bir seçimde kimseyi memnun etmeyecek.

Seçimin iptalinin ise bu kadar uzun sürmesi rahatsızlığı katladı.İktidar kendine karşı çıkanları cepheleştiriyor da muhalefet sahip mi çıkıyor aslında çıkmıyor yanına çekmeye çalışıyor.Bir taraf sanatçılardan Imamoğlu'na destek verenlerin listesini yapıyor fişliyor Diğer tarafta bazı isimlerde sanatçı sanatçı Ekrem Imamoğlu'na destek vermiyorsa fişlemeye hazır. Sanatçıların kendi bileceği iştir elbette hangi cenahta yer alacağı.

Bu konuda da bir sürü çelişki var ancak bunlara girmeye gerek yok ancak benim takıldığım nokta Abdullah Gül ve Ahmet Davutoğlu Yeni bir Parti kurmaya hazırlanırken eleştirilerinin AK Parti içinden diye sunulması. Adamlar Parti kuruyor ve kendilerine zemin hazırlıyor bu açık. Ha yanlarına olursunuz yada olmazsınız, eleştirilere katılır ya da katılmazsınız ama Parti içi eleştiri saymak kanımca doğru değil.

Yorumlar