Öne Çıkan Yayın

ulusal çıkarı anlamadan öleceğim sanırım.

Rakibiniz olan herkesin telaşı adalet anlayışınıza olan güvensizlik.


AK Parti Istanbul oyları yeniden saydırıyor ve sayılırken de hep şu soruyu soruyor önde iseniz bu telaş niye?

Cevap basit güvensizlik. Partinin birinin elinde tüm imkanlar var diğerinde o imkanlar yok. Anadolu Ajansı rakip öne geçti diyemediği için de herkes telaşlandı. Sonra siz çıktınız ve rakip karşısında kazandık dediniz sürece saygılı olmadan, pankartlar astınız. Seçim sürecine giderken herşeyi değiştirdiniz.

Adamlar kazandıklarını inandıkları seçimde kaybettikleri Ilan edilse ne yapacaklarını bilmiyorlar. Sokağa falan çıkmayacaklar. Seçimden önce herkesi de hapis ile tehdit ettiniz. Şimdi saydıkça fark azalıyor diyorsunuz ama organize dediğiniz işte hem farkı öyle Aman Aman kapatamadınız hem de aslında ortada somut bir delil de yok.

Süreç bizi nereye götürüyor biliyor musunuz  AK Parti'ye daha fazla güvensizliğe. Bu işi buralara getirenler kimse Cumhurbaşkanı'na karşı bir saygısızlık yapıyorlar, demokrasiyi seçimi kabullenemiyor gibi gösteriyorlar.


Adil olmuş olsaydınız bugün ana akım medya sizi bu kadar desteklerken Durun siz ne yapıyorsunuz derdiniz.Açık oturum kültürünü, siyasi mizah kültürünü öldürdünüz. Ne için seçildiyseniz tam aksini yaptınız 

Yorumlar