Öne Çıkan Yayın

Siyasete bir garip "İnce" ayar

Ne yani şimdi Suriyelilere yardım kesilmesini alkışlayan AK Partili yok mu?


Iktidar medyasında bazı haberler var bunlar eleştirmek için konulmuş haberler ama onlar vatandaş da bırakın aksi etki yaratmayı olumlu bir etki bile yaratıyor olabilir.
Bir tanesi Suriyelilere yardımı kesti denilen Belediye Başkanı. Siz orada Türk halkı bunu eleştirir sanıyorsanız yanılıyorsunuz demek. Çünkü Belediye Başkanını alkışlayan AK Parti taraftarları bile vardır.


Diğer haber Ekrem Imamoğlu'nun medya tehdidi dediğiniz haberde o Ailelerinin isimlerini saymasını alkışlayan da var. Allah aşkına elini vicdanına koyan hangi medya mensubu Imamoğlu haksızdı diyebilir o da olımsuz gibi görünen ama olumlu bir haber.
Sonra oyları Katarlılar saysın tweetine ait haber. O haberde de gerçekten bu durum Dan sıkılan AK Partililere de alkış fırsatı var çünkü bir türlü seçim noktalanamıyor ve vatandaş önüne baktığında bu durumdan hoşnut değil.


Bu süreç de en çok da Erdoğan'ı anlamıyorum nasıl bu kadar siyasi hata yapabildi bu süreçte anlayamadım. Çünkü karşı tarafı suçladıkları herşeyi kendileri de yaptı.

Yorumlar