Öne Çıkan Yayın

Ne olursa Olsun Başakşehir'in şampiyonluğu alkışlanmalı.

Bizim moral verecek değil, gördüğünü söylecek gazetecilere ihtiyacımız var.


Geçen gün Yeni Şafak Yazarı Faruk Aksoy bir yazı yazdı. Bugünde kendisine dair bir eleştiri yazısı geldi Hüseyin Gülerce'den, neymiş efendim neden Cumhur İttifak'ın moralini bozuyormuş Faruk Aksoy. Faruk Aksoy bozmuyor o morali, Faruk Aksoy gördüğünü yazıyor ki aynı şeyi birçok insan görüyor, Ankara Yavaş Yavaş değil koşar adımlarla Mansur Yavaş'a gidiyor.

Erdoğan'ın tehdit etmesi, Bahçeli'nin sözleri kimsenin kararını etkilemiyor, çünkü insanlar hala aydınlatılmayan görevden almalara, bakan değişimlerine, sebep olan olayların bu 600 Bin dollarlık senet kadar vahim olduğu biliyor, üstelik her ne kadar kabul edilme de yiyor ama çalışıyor argumanına bu halk büyük destek veriyor, bu halk yemesinci değil, yesin ama paylaşsın, yesin ama hizmet etsinci, o yüzden Mansur Yavaş suçlu da olsa suçsuz da olsa bu seçimi alacak.

İnsanlar sanıyormusunuz ki AKP Belediyelerin kursağından haram lokma geçmediğini düşünsün böyle bir düşünme biçimleri yok, Hüseyin Gülerce kusura bakmasın ama bizim Moral verecek değil, gördüğünü söylecek gazetecilere ihtiyacımız var.Aslında birde iyilik yapıyor Faruk Aksoy bu dili değiştirin bakın Ankara bu dille elden gidiyor diyor, yoksa yanlış yaptığını bile Erdoğan'a destek çıkmak değildir Erdoğan'ın yanında olmak, adam dili değiştirme çağrısında bulunuyor.

Yorumlar