Öne Çıkan Yayın

Akp Patron gibi davrandığı sürece kaybetmeye mahkumYerel seçim yaklaşıyor ama bu hiçbir zaman yerel seçim değil. Muhalefet bunun üstünde duruyor Erdoğan’ı ekarte etmek İçin ama yerel seçimler bu ülkede iktidara geliş ve gidişlerin anahtarıdır. 

Kim ne derse desin Ak Parti yerel manada 2 önemli ismini kaybetti Kadir Topbaş ve Melih Gökçek insanların bir sürü kayıplarının olduğu bir alanda aç kaldığı,iş kaybettiği Akp 2 isim kaybetmiş ne farkeder bu önemli değil. 

Ana konu şu aslında Ak Parti sahaya en iyi adamlarını sürüyor. Peki bu seçimleri de kazandı diyelim bir daha sefere ne olacak onu da düşünmek gerek. Asıl sorunun artık yıpranma ve bunu önlemek için gayret var ama bu gayret hep maddi yıpranma İçin, yalnız manevi yıpranmaya çözüm bulmak gerekiyor. Buna yönelik de bir adım yok gibi. Yani safa sürme görüntüsünü yıkacak hamleler yok. Bu da yıpranmayı devam ettiriyor. Bunun önüne geçmeleri lazım yoksa kurtuluş olması pek olası değil. Eninde sonunda hele bu ittifak yöntemiyle çöküş olacak. 

Patrona hep bir isyan vardır ve Akp patronluğa devam ettiği sürece sonu kaçınılmaz. 

Yorumlar