Öne Çıkan Yayın

Kadının Erdemi 2 bacak arasına sıkıştırılmışBen senin bildiğin kadınlardan değilim dedi kadın. Adam şaşırdı kimdi bildiği Kadınlar aslında şaşırmadı şaşırmış gibi yaptı çünkü bildiği Kadınlardan kasıt vajinalarına yeterince sahip çıkmayan ve vajinal tatmin için toplumun kabul görmediği yollara giden Kadınlardı.

Oysa ahlak sadece vajinadaymıydı. Beyinsel tatmin için toplum kabülün dışına çıkan , bacaklarını tatmin için farklı uygulamalara yelken açan, eliyle toplum kabullerine aykırı davranan Kadınlar yok muydu? Ahlak sadece 2 bacak arasına sıkışınca orayı korumaya alan Kadınlar kendilerini kolayca ahlaklı saydılar , ne ağızlarının namuslarına dikkat ettiler, ne gözlerinin ne de bedenlerin başka uzuvlarının. 

Kadınlarının bacak aralarına yapılan hamlelere karşı aslan kesilen erkekler onların ellerin, gözlerinin emeğinin sömrülmesine karşı çıkmadılar.  Sadece bacak arası önemliydi. Sadece bacak arasına yönelik yapılan işlerde çalışmak namussuzluktu ama mesela yetim malı yenilen işlerde yapılan gayrı münasip davranışlar namus tartısına bile girmezdi. Nam Namustan geliyordu Namın Namusun varsa yürüyordu. Nam ve Namus kelimesinin içinde vajinanın argodaki Adının geçmesi tesadüf müydü yoksa?

Yorumlar