Öne Çıkan Yayın

Devlet tiyatrosunda Hasan Ali o topa öyle vuramaz.Şenol Güneş Fenerbahçe tramwasından çıkamıyor. 1996’da Trabzon da çok güzel oynadığı mücadeleyi 82. Dakikada Aykut Kocaman golü ile kaybettiğinden beri onun içinde birde 2011 de giden şampiyonluk var ki o daha da beter bir başka travma. Bunlardan çıkamıyor. 


Bunlardan çıkamadığı içinde dün Fenerbahçe’yi kıstırmışken daha da ileriye gidemedi. Aynı şey Fatih Terim içinde geçerli o da 6-0 dan çıkamıyor bir türlü işte bunlardan çıkamadıkları içinde bunlar kötü yakaladıkları Fenerbahçe’yi kötü şekilde bir sonuca maruz bırakamıyorlar. 


Hele bu derbide birde sanki Devlet Bahçeli gölgesi var sanki bu 3-3 bir devlet organizasyonu gibi. Her türlü beraberlikten daha ikna edici yoksa tiyatro mu. Ama bir tiyatroda Hasan Ali Kaldırım’a o topa öyle vurduramazsınız bir Tiyatro oynunu olsa yada Burak Yılmaz o kafayı oraya vuramaz. 


Ersun Yanal maç sonu çok güzel konuştu hem güzel konuşuyor sakin ve aklı başında. Şenol Güneş’e filozof denilen yerde bence Ersun Hoca Aristoteles muamelesi görmeli. 

Yorumlar