Öne Çıkan Yayın

2 ayda 13 kilo nasıl verdim.2 ayda 13 kilo verdim. Şimdi uzman değilim süslü cümleler ile protein, karbonhidrat vbg cümleler kurmayacağım. 

Bir kere şu gerçeği unutmayın herkesin diyet ölçüsü farklı herkes ayni şekilde diyet yapmamalı ama niyet dediğin şey aynı olmalı. Niyet şu olmalı kilo verip daha sağlıklı bir yaşamın ötesinde bugün vazgeçtiğin yiyecekleri yeme süreni daha ileri yaşlara taşınman Çünkü kilo gün gelecek senin ömründen yiyecek o seni yemeden sen onu ye. 

Bir kere herkes kendi vücuduna giren fazlalıkları arıtmalı. Ben mesela 5 şeker ile fincan çay içerken şekeri kestim. Su dışındaki tüm içeceklere veda ettim. Bundan kasıt gazlı içecekler.  Şekersiz çay zaman zaman da ayran içiyorum. 

Ekmeği keseceksiniz.  Ekmeksiz doymayı öğrenin ilk etapta zor geliyor ancak zamanla alışıyorsun. Belli oranda kilo verdiğinizde sabah kahvaltılarda yemeye devam. 

Kuruyemiş ve cipsten uzak durun ancak belli dönemlerde kendinize küçük torpiller geçin. 

Sizde kendi vücudunuzda ne fazlaysa onu azaltın vücut girdilerinizi düşürün. 

Ben her gün tartıya çıkıyordum. Ama her gün aynı saatte sabah kahvaltısından önce ve fırsat buldukça da çıktım gün içinde çünkü gözlem yapmak için çok iyi. Ne yediğin zaman nasıl bir etki ediyor bunu görmek iyi geliyordu. 

Birde spor yapmadım ama yürüdüm spor yapabilseydim daha da çok kilo verebilirdim. Vücudunuzda girdileri azaltın çıkışları çoğaltın. Ter, çiş,dışkı gibi çıktılarınız artsın. 

Yorumlar