Öne Çıkan Yayın

Tavlayan mı galip tavlanan mıOğlan pencereden bakarak kızı süzüyordu. Dik başlı, sert görünümlüydü zaman zaman göbeğinde baklava imal etmek istemişti ama başarılı olamamıştı. Oğlan pencereden kafasını iyice uzattı, camı da ardına kadar aralamıştı. 

Kız biraz mahçup tülün arkasından bakıyordu oğlan bakmasın istiyor gibiydi ama birazda istemem yan cebime koy der gibi tavırları oğlanın bakışlarına cesaret veriyordu. Onların ki bir birlikte olma çabasından ziyade alırım, veririrm ben seni yenerim tavrıydı ama tek sorun Galibi ne belirliyordu kimse bilmiyordu. Tavlayan mı galipti, tava gelen mi yoksa bu rekabet hoyratlığında ikisi de mi mağlup olacaktı belli değil. 

Aslında ikisinden biri mağlup olsa galiptir bu yolda mağlup durumu da yaşanabilirdi ama ikisi de bunun ya farkında değildi veyahut ortaya çıkmamak çıkmaktan çok daha efdaldi. 

Oğlan pencereden bakarak kızı süzüyordu. Dik başlı, sert görünümlüydü zaman zaman göbeğinde baklava imal etmek istemişti ama başarılı olamamıştı. Oğlan pencereden kafasını iyice uzattı, camı da ardına kadar aralamıştı. 


Kız biraz mahçup tülün arkasından bakıyordu oğlan bakmasın istiyor gibiydi ama birazda istemem yan cebime koy der gibi tavırları oğlanın bakışlarına cesaret veriyordu. Onların ki bir birlikte olma çabasından ziyade alırım, veririrm ben seni yenerim tavrıydı ama tek sorun Galibi ne belirliyordu kimse bilmiyord

Yorumlar