Öne Çıkan Yayın

Ne olursa Olsun Başakşehir'in şampiyonluğu alkışlanmalı.

Bu seçimlerden itibaren oy vermeyeceğim

İkinci bir gelişme olana kadar seçimlerde oy vermeyeceğim.
Bunun en başında gelen sebepleri şunlar 
Ben imam hatipleri kapatanlara da karşıyım onları her yere açan ve oralardan çıkacak çocukları kutsayanlara da, kötü gözle bakanlara da. 

FETÖ örgütüne karşıyım ama ondan etkilenen açıkça yüzüne vurulan hiçbir siyasetçi olmamasına kadar karşıyım. Bunlardan hiç mi birinin günahı yok. 

Ben insanların başörtülerine karşılamasına da karışıyım ama ben insanların başörtü sebebiyle ön plana çıkmalarına da karşıyım. 

Ben Fatih Portakal gibi haksız suçlamalara uğrayanlar olduğuna da inanıyorum ama muhtar olamaz diye yakışıksız manşet atanlara da karşıyım. 

Ben ülkenin cephelere bölünmesine de karşıyım. Ben kibre karşıyım. Ben sanatçıların gereksiz yere Cumhurbaşkanı ile ilgili samimi açıklamalar yapmasına da karşıyım ama sırf Cumhurbaşkanı davetine icabet etti diye sanatçıların linç edilmesine de karşıyım. 

Ben elbette Diktaya da karşıyım ama kaset ile elde ettiği koltuğa sarılana da karşıyım. Ben seçimlerde hileye de karşıyım ama her seçimi kazanacağız deyip kaybedince hile var denilmesine de , adam kazandı diyen adamın linç edilmesine de karşıyım. 

Ben elbette Cumhurbaşkanı’nın eleştirmesinin gayrı mümkün hale gelmesine de karşıyım ama geçmişte eşi başörtülü diye Cumhurbaşkanı olmasına karşı çıkılan adamın 2’de bir kapısının çalınmasına da. 

Muhalefetin sadece karşıtlıktan beslenmesine de iktidarın sadece yandaşlıktan beslenmesine de karşıyım. 

Ben yapılan havalimanın, köprülerin eleştirmesinde art niyet olmasına da karşıyım tam bitmemiş havalimanıların, yolların,köprülerin açılmasına da karşıyım. 

Ben Meclis Başkanının istifa etmeden Belediye Başkan adayı olmasına da karşıyım ama aynı zamanda sırf seçim kazanmak İçin birbiriyle hiç alakasız partilerin ittifak yapmasına da karşıyım. Yorumlar