Öne Çıkan Yayın

Siyasete bir garip "İnce" ayar

Sanatçı seyircisine vefalı olmalıGeçenlerde bir arkadaşımız sanatçılara karşı vefalı olmamız gerektiğini söyledi. Hangi sanatçılar kim bunlar , ne iş yaparlar ve biz neden vefalı olmalıyız. Aslında sanatçılara karşı vefalı olması gereken kimler !

Biz izleyince kıymet gören ama kazandıklarını bizimle pek de paylaşmayan , hayranlarıyla EGO’larını şişiren sanatçılara karşı biz neden vefalı olmalıyız onlar bize karşı vefalı olmalı. Üç kuruş kazanıp onların yoluna dökenlere bir konsere gitmek için can atanlara, seviyor halk diye belediyeden iş alanlar ve Devletten destek alanlar vefalı olmalı sevenlerine. 

Kendileri bölüm başına 50-100 milyar alırken onların ekrana çıkmasını sağlayanlara vefa göSterrmeyen sanatçılar vefa göstermeli emek verenlere ve onları izleyenlere.Boş laf efendim sanatçıya vefalı olmak. 

Hele günümüzde toplum bilince gram katkısı olmayan ne oymadığı, ne söylediği belli olmayan sanatçıya vefalı olunmaz. Türk milleti gerçek sanatçısına Barış Mançosu’na , Kemal Sunal’ına, Zeki Müren’ine ,Müslüm Gürses’ine vefalıdır ama onların sırtından ekmek yemek isteyenlerine değildir. 

Yorumlar