Öne Çıkan Yayın

Ne olursa Olsun Başakşehir'in şampiyonluğu alkışlanmalı.

Portakal tüketince daha sağlıklı bir Türkiye olmayacağız.Fatih Portakal gerçekten sokağa çağırdı mı en değilim daha doğrusu protesto hakkının Türkiye’de ne olduğunu söyledi ve sınadı ve ölüme varana kadar tehdit aldı. Fatih Portakal’a haksızlık yapıldı.

Şimdi RTÜK eliyle bir Fox TV haberleri durduruldu ama gerçekten hükümet yanlış bir şey yaptıysa bunun haberini nereden izleriz sorusuna lütfen iktidar yanlısı biri cevap versin. Oy veren demiyorum ama yanlısı olan biri. 

Bakın ülkede bir tehlike var o da şu bu hükümete gönül vermiş insanlar hiç haksızlığa uğramayacağını düşünüyor olabilirler ama gün gelir her birimiz haksızlığa uğrarız. Bu hükümet döneminde olmasının da önemi yok her hangi gün haksızlığa uğradığınızda bu hakkınızı kullanmadığınızda aslında her dönemin muhaliflere ihtiyaç duyduğunu anlayacağız. 

Muhalefet sorgulamayı sağlamak farklı bir bakış açısı kazandırmak için var ha bizde muhalefetin derdi halka birşey kazandırmak üzerine değil koltuk kaybettirmek üzerine olduğundan mesafe kayıt edemiyoruz ama iktidar da gerçekten haksızlığa uğrayan nerede hakkını arar bize söylese iyi olur. 

En basit örnek 15 Temmuz darbe girişimi olmasaydı ikitadırımız ya da 17-25 Aralık kabul edecek miydi KPSS haksızlıklarını. Gerçeklerin ortaya çıkması için maskelerin ortaya dökülmesini beklemek yerine insanları sahte maskelere takmamaya zorlamak daha iyi değil mi?

Bir kanalın hem de ana akım bir kanalın üstelik ortada ispatlanmış bir haber bile yokken 3 gün kapalı kalması bana adil ve hakkaniyetli gelmiyor. Buraya düşüncelerimiz ve onun Altında yazanları da yazıyoruz ki yarin kandırılmışız demeyelim. 

Yorumlar