Öne Çıkan Yayın

ulusal çıkarı anlamadan öleceğim sanırım.

Kim nasıl sevişiyor merakıBlog yazarak para kazanan, ünlü olanlar oldu. Kendine bir kitle yaratanlarda. Birde kitlesiz kalanlar var. Burada en önemli veri sanırım karşılıklı iletişim, çok ünlü ya da işsinizde iyi değilseniz insanlar karşıklı iletişime bakıyor, takip edeni takip ederim gibisinden. Bu işi çok iyi yapanda var silinip gidende.

Bir blog yazarının en büyük hali bu işten para kazanmaktır, çünkü O zaman blog yazmak br iş olarak görür ve insan bunun üstüne daha çok eğilir. Birçok blog yazarı bunu hobi olarak görüyor ve uğraşıyor. Birde benim gibiler var sadece düşüncelerini paylaşmak için yazanlar var. Hele ki dünya yar döner olmuşken kendi hakkında belge bırakan var benim gibim. Herkes ile herşey ile ilgili yazıyoruz.

Elbette trafiklerimizi yani siteye kim gelmiş kim gitmiş bakıyoruz. Genellikle benim siteye pornografik aramalaradan bir demet geliyor. İnsanlar sevişme görüntüsü olmayan, hatta seviştiği meçhul insanların bile sevişme numaralarını arıyor olabiliyorlar. Bir blog yazarı elbette yazısına daha doğru dürüst yoldan aramaların gelmesini tercih eder; ama maalesef şimdilik bu noktada değilim.

Yorumlar