Öne Çıkan Yayın

Ersun Yanal Fenerbahçeli’nin kavuşamadığı AşkıAli Koç ünlü bir iş adamı, Türkiye’nin en bilinen 2 şirketinden birinin yöneticisi ve şimdi de Fenerbahçe Başkanı. Seçilmesi sadece Fenerbahçe’de değil tüm Türkiye’de farklı heyecanlar yaşattı.

Fenerbahçe ligin ilk yarısının sonlarına doğru gelirken 15.sırada küme düşme hattının bir üstünde elbette küme düşmeyecek. Açıkçası bu bir futbol mucizesi olur ama zor durumda ligde heyecan vermiyor ve fakat Avrupa liginde fena durumunda değil. 

Sene başında tutmayacağı belli olmayan bir ütopya ortaya koyan Koç gerçekle yüzleşti. Kendisini Başkan yapan taraftardı ve o taraftarın başka bir beklentisine sırtını döndü. Ersun Yanal seslerine kulak tıkıyor. 

Oysa yersiz ve anlamsız bir kulak tıkama. En azından sebebini açıklamalı. Ersun Hoca hiçbirşey yapmasa bile getireceği heyecan çok şeyi değiştirecek buna direnmenin anlamı ve dahası manası yok. Ersun Yanal Fenerbahçelilerin içinde yanan bir aşk. 

O Nisan şampiyonluğunu kimse unutmadı. AzizYıldırım’ın küçümsediği o şampiyonlukta Ersun Yanal Fenerbahçe’ye sadece kupa büyüklüğü Yaşatmadı o büyüklük İslam Çupi’nin bahsettiği büyüklüğü de içine alıyordu. 

Ersun Yanal Fenerbahçe Teknik Direktörü olursa ne olur bilinmez ama olmazsa ne olacağı belli Fenerbahçeli’nin bir türlü kavuşamadığı aşkı.   

Yorumlar