Öne Çıkan Yayın

Zaten milyonlarca kadın yasak ve imkansızKirli ve pasaklı elleriyle kitabın kapağını kaldırdı ve başladı okumaya sonra adama doğru döndü ve okudum dedi. Bir Kadının elleri nasıl bu kadar kirli ve pasaklı olabilirdi adam şaşırdı ama Kadın çok özeldi ve yine de güzeldi.

Kadın şaşırdı adam neden bu kadar Tutku’yla bağlanmıştı yıllarca hapis yatıp yoksa hiç Kadın görmemiş olabilir miydi?  Oysa adam çok fazla kadın görmüştü ama bu kadında gördüğünü görmemişti. Birde kimse adamın kitabının kapağını kaldırmamıştı. Belki de adam buna da hayran olmuştu. Orada bir yerde bir Peri vardı ve adama ilham veriyordu. 

Adam kadının tipi olmadığını biliyordu hatta bazen ısrarcı olduğunu düşünüyordu. Kadına birkaç kere canım dedi içinden gelmişti Kadın yılışık buldu oysa adam hisssetmişti. Kalp değil miydi can e kadın da adamın kalp atışını hızlandırıyordu o zaman can değil miydi kadın. 

Adam kadına saplantılı değildi. Onu rahatsız etmek değildi anacı marketin köşesinde bir çift  lakırdı etmeyi istedi adam çünkü o sesi seviyordu. Kadın yüz vermedi hem bir gören olurdu. 

Adam bir daha kadından aldığı ilhamı kitabın içine dökmeyecekti kalbinden ama Kadın yazdıkların güzel dediğinde adam devam etme kararı aldı. Onun okuduğunu bildiğinde adam hep yazacaktı belki de yıllarca. 

Kadın yasaktı adam bu yüzden mi ısrarcıydı ama adama dünyadaki milyonlarca Kadın yasaktı. Yasak değildi Kadını değerli kılan onun o kirli ve pasaklı elleriydi. 

Adam Kadını güneş doğmadan görse güneş doğar sanır ayışığında görse gitarı alır serenat yapardı. Adam devam etti kadını düşüne yazmaya ve gaZetelerde her gün çıkan Kadının fotoğraflarına bakmaya. Baktıkça da kadını anlamsız arzuluyor ve daha da bakmak istiyordu. 

Yorumlar