Öne Çıkan Yayın

Bir kaç iyi Teknik AdamFenerbahçe'de Philip Cocu başarılı olamayacağı aşikardı ama ısrar edildi. Ersun Yanal'ı taraftarın istediği aşikar; ama yönetim bundan kaçıyor, elbette bir bildikleri vardır diyerek şimdilik burayı rafa kaldırıyoruz; ama bu işin Philip Cocou ile olmayacağını biz ilk zamanlarda daha adı açıklanınca söyledik.

Ben Fatih Terim ile Mustafa Denizli'nin hep birbirinden kaçtığını aynı anda ligde olmak istemediklerini düşünürdüm; ama Kasımpaşa'nın Mustafa Denizli ile anlaşması beni bu anlamda gerçekten ziyadesiyle şaşırttı. Kasımpaşa yanlış yaptı, Kemal Özdeş hoca ile devam etmeliydim. Daha öncede Metin Diyadin'e aynı muameleyi yaptılar yazık.

Bursaspor'un Samet Aybaba'da ne bulduğunu anlayamadım bir türlü sanırım onlarda anlamıyor. Rizespor Okan Buruk ile anlaşarak doğru bir iş yaptı. Bülent Uygun-Antalya, Mesut Bakkal Alanya, Bayram Bektaş Göztepe ise beni şaşırtan başarılı birliktelikler. Bunun dışında 1.Ligde yani eski 2.ligde Gençlerbirliği ile Erkan Sözeri birlikteliği ise epeyce güzel gidiyor.


Yorumlar