Öne Çıkan Yayın

ulusal çıkarı anlamadan öleceğim sanırım.

İlla tapınacaksanız bu toprakların özüne tapının.


Atatürk’e Anıtkabir’de hakaret bir kişi gözaltına alındı ve hakkında 5 yıla yakın hapis cezası isteniyor. Bir kere mevcut yada geçmiş devlet büyüğüne hakaret etmek hoş karşılanmamalı.  Bunun bir yaptırımı elbette olmalı ama bu kesinlikle hapis olmamalı. Belki kamu hizmeti olabilir.

Siz ülkenin kurucu düzeni ile sürekli kavga eder ve bunu halkın bilinç altına işlerseniz onlarda böyle yanlışlar yapar ve iyi siyasetçi olmadıkları İçin bedelini öderler oysa siyasetçiler bu bedeli ödemezler. 

Bu Adnan Oktar’da, Fetullah Gülen’de devlet büyüklerine hakaret de de böyle olmuştur. Ortamı siyasetçi oluşturur ve bedelini halk öder.  Devlet kurucularını sürekli eleştirerek hatta aşağılayarak bu Ortamı oluşturanların helal edilmeyecek hakları vardır bu gibi işlerden mağdur olanlarda ve o haklar ödenmeyecek kadar büyüktür. 

Siz siz olun bu ülkenin geçmiş yöneticilerine ve bugünkü yönetenlere hakaret etmeyin hem doğru bir davranış değil hem de başınıza gereksiz işler açılır. İlla tapınacaksanız bu toprakların özüne takının. 

Yorumlar