Öne Çıkan Yayın

Brezilya-Belçika maçında Cards dağıtıldı. House şokta.


Aslında izlediğim dizi olan House of Cards dizisinden bahsetmek istiyorum, daha doğrusu etmek istemiyorum; ama cümle içinde geçsin istedim. Bunu geçişi sağlamak içinde ilk cümleyi kurdum. Şimdi House of Cards cümle içinde geçti, ve içerisinden Doug Stamper, Frank Underwood ve Claire Underwood isimlerini geçirmek istiyorum.

Tek üzüldüğüm dizi oyuncularından Kevin Spacey'in adının cinsel taciz davalarında geçmesi.Şu an ekranda Brezilya-Belçika maçı var ve Belçika 29.Dakikada 1-0 öndeler. Bu da yazının içine canlı bir skor yerleştirme çabası, hani birisi kaç kaç diye merak ediyorsa. Artık İnternet o kadar sıkı akıyor ki, maçları an ve an takip etmek kolaylaştı.Kolaylıkların bize yararlı olanları kadar, zararlı olanları da var elbette.

Yine biz bu yazıyı yazarken Belçika Kevin De Bruyne  skoru 2-0 yapıyor, Japonların başına gelen Belçika'nın başına gelir mi yoksa Brezilya Almanya maçındaki gibi 7'lik olur mu. Dakikalar 33'ü gösteriyor.

Yazının içine futbol da sokmuş olduk; ancak heyecanlı ve güzel bir maç oluyor, Belçikalar için ise güzel bir maç.Birde arada tweetler attık, yazı bölündükçe bölündü. En iyisi biz Belçika 2-0 öndeyken keselim.

Yorumlar