Öne Çıkan Yayın

Bir rayında giden bir devrilen hayat.


Hayatımızda hep siyaset ve futbol olacak değil ya arada böyle gereksiz şeylerden bahsedelim.

Ödüllü yarışmalarda  ödül alamayan adamlardan mesela. Nuri Bilge Ceylan ne güzel film ismi koymuş Ahlat Ağacı. Ahlatın başında 16 yaşında olanlar bil Ahlatı birde gariban Anadolu Çocukları.
Ülküsünü gerçekleştirmeyen insanların ülküleri nasıl sonuçlanır acaba? Gecelerin hastalığı da , beklemesi de ızdırap vericidir.

Aynı okulda olduğumuz kzılar yüz vermedi de aynı okulda olsaydık diyen kızlar yüz verdi; ama artık çok geçti. Testere ile kesilen ama Anadolu'da Destere denen tahtalar şimdi ne yapıyorlar diye bir kaygı aldı başını gitti.

Birde insanın aklına Gece Cadıları, sonra Cennet kokulu kadınlar geliyor, unutulmayan Perihan Abla serisi, sonra birden Şöför İsmet.

Yabancı dizilere merak bir yandan Breakin Bad, diğer yandan Dexter, Better Call Saul ve unutulmayan karakterler, Walter White, Skyler White, Jesse Pickman, Dexter Morgan, Debra Morgan, Jimmy Mc Gill ve Kim Waxler unutulmayan isimler. Oradan buradan saçmalıklardan.  Balıkesir'den Bandırma'dan, Bursa'dan Gemlik'ten, ödüllü günlerde ödülsüz serzenişlere bir rayında giden bir devrilen hayat

Yorumlar