Öne Çıkan Yayın

Siyaseten Yanlışlar ve Doğrular.CHP bu sefer gerçekten seçimi kazanmaya yönelik hamleler yapıyor. Birleştirici etkisini göstermek istiyor ve bunu da toplumun kimi kesimlerine sert mesaj vermiş bazı isimleri eleyerek yapıyor. Bunlardan biri Eren Erdem. Bana göre CHP'nin yaptığı en iyi hamlelerden biridir. Eren Erdem'in vekil olmaması.

Türkiye ironiler ülkesi Şener'in CHP'den vekil adayı olması da ilginç. Abdüllatif Şener bana göre kendi başına yapamadığı , yaratamadığı etkiyi CHP'den yaratmaya çalışıyor.

Selahattin Dermirtaş'ın hapiste olup hem de Cumhurbaşkanı adayı olabilmesi oldukça ilginç. HDP yöneticilerini,belediye başkanlarını bölücükle suçlayıp, tonlarca lira hazine yardımı yapılması da ilginç. İlginçlikler ve ironiler ülkesi Türkiye.

Muharrem İnce Fetullah Gülen'in usulünce istenmediği söyledi.Bence bu pek gerçekci değil, diyelim öyle herkesin bildiği birşey ki Gülen'i Amerika Türkiye'ye AKP döneminde, Erdoğan döneminde vermeyecek bunu İnce'de biliyor. Bu ucuz siyaset söylemini İnce'ye yakıştıramadım.

Yorumlar