Öne Çıkan Yayın

Bakın aynaya kimseniz ona oy verin.


Seçimler yaklaşıyor ve bu ülkede seçimlerin en önemli özelliği toplumu fazlasıyla germesi. Siyaset her geçen gün Türkiye'de hatta dünya'da kirlenirken, Ülkedeki kirlenmişliği herhangi bir siyasi Partinin temizlyeceğini düşünmek, O parti ortadan kalkarsa ülkenin daha güzel olacağı hissi vermek ve bunu aşılamak hiç doğru değil yada bir Parti var oldukça daha iyi bir Türkiye olduğu gerçeği de.

Bir kere temizlenmeler ve kirlenmeler toplumdan başlar O yüzden düzeltilmesi gereken toplumdur; ama toplumda görülen bir hayal dünyasında yaşamak. Ülkenin her iki kutubu içinde geçerli.
Peki neye göre oy verilecek, aslında olay basit Hangisi sizin çocuklara daha çok benziyorsa ona oy vereceksiniz. Hangisi sizinle aynı Hayat felsefesindeyse ona oy vereceksiz.

Hiç kandırılmadığınıza inanıyorsanız kanana oy vermeyeceksiniz, bu ihaleyi ben veriyor olsam kesinlikle hediye kabul etmem diyorsanız hediye kabul etmeyene, hiç bir tanıdığınıza elinizde imkan varsa torpil yapmayacaksanız yapmayana. Bir başkası size karşı gelebilir ve buna hoşgörü ile bakıyorsanız demokratik olana vereceksiniz, siz nasılsanız ona benzeye vereceksiniz. Size kim benziyorsa aynaya bakıp ona oy vereceksiniz.Daha iyi bir Türkiye olmayacak belki daha kötü bir Türkiye'de olmayacak. Siz bakın aynaya ve kimsenzi ona oy verin

Yorumlar