Öne Çıkan Yayın

Seçmiyoruz, kirleniyoruz.
Erken seçim bizi geriyor, seçimler bizi daha da geriyor. Bir taraf hile yapılacak propagandasını yayarken, diğer tarafta hala Mühürlü oy konusunda bir açıklılık getirmedi. Böyle bir ortamda tam da ortadan bölünmüşken seçimler bizi germekten başka bir faydası olmayacaktır.

Gelelim duruma.

İyi Parti Genel Başkan Yardımcısı Aytun Çıray

'RİSK ALDIM VE 28 HAZİRAN'I AÇIKLADIM'
"Eşim, ‘Ben olsam bu açıklamada İYİ Parti'nin seçimlere girme hakkını elde ettiği gerçek tarihi yazmam. Göreceksiniz; açıklamanızda hangi tarihi yazarsanız ortaklar ondan önceki tarihi erken seçim tarihi olarak açıklayacaktır. Hem böylece niyetlerini de test etmiş olursunuz' dedi. Kadınların altıncı hisleri güçlüdür. Bunun üzerine ben de risk aldım ve İYİ Parti'nin 28 Haziran'da seçime girme hakkını kazanacağını açıkladım.

Bu yukarıda anlatılana ben inanmadım, inan varsa beri gelsin .

Chp'den İyi Parti'ye 15 vekil geçirilmesi yanlış, böyle hülle yolu ile olmamalıydı; ancak toplumda ihtiyaç duyulacak bir partiye de şu söylenmemeliydi.
AK Parti Grup Başkanvekili ve Kayseri Milletvekili Mustafa Elitaş, 24 Haziran'da yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve milletvekilliği seçimlerine İYİ Parti'nin katılıp, katılmayacağıyla ilgili olarak, 'Yeni kurulmuş bir parti, o da kusura bakmasın. Bir sonraki dönemde yapılacak seçime hazırlanması gerekir' ifadelerini kullandı.

Bu ülkede kimsenin amacı Demokrasi falan değil, resmen entirika siyaseti izleniyor ve bunu da 2 taraf da yapıyor. Siyaset kirlendikçe kirleniyor ve her seçim bunu daha da kirletiyor.

Yorumlar