Öne Çıkan Yayın

Güneş'in Karanlık Yüzü
05 Mayıs 1996 Trabzonspor 1 Fenerbahçe 2. Gol 82. Dakikada Aykut Kocaman'dan gelen gol ile maçı 1-2'ye getirmişti. Teknik Direktör Şenol Güneş Trabzonspor'un başında aradan yıllar geçiyor 3 Temmuz 2011 Fenerbahçe şike davası yine Şenol Güneş ve Aykut Kocaman. Ardından Fenerbahçe-Beşiktaş Kupa maçı 19 Nisan 2018 yine aynı adamlar karşı karşıya. 

Futbolda şiddete karşıyız; ama Şenol Güneş'in de sanıldığı gibi olmadığını da görelim lütfen.

Ekşisözlük dedo moye ne güzelyazmış

https://eksisozluk.com/entry/76292194 

galatasaraylı olarak karışmak istemediğim konu da "karşısında fatih terim olsa tamam konuş şenol'un hangi pisliğini gördünüz" diyen siktigim tinercileri yüzünden başlığına yazdığım teknik direktör. hangi pisliğini gördük öyle mi ??? bariz küfür edip küfür etmedim demesini mi, raporları değiştirip allah belanı versin yazılmasını mı, futbolcunun boğazına sarılmasını mı,kaybettiği her puandan sonra 12 saat erken tatil yaptılar diye yaptığı hesapları mı, kendileri lehine olunca hakemdir hata yapar aleyhine oldu mu ağamalarını mı, trabzondayken kupamızı verin diye ağlayıp bjk de şampiyon olunca ilk şampiyonluğum diyen dik duruşunu mu ve en son yaptigi tiyatroyu mu ( başı yarılmış olabilir ki ona da inanmıyorum ya ama soyunma odasından tabutla çıkıp 2 gün sonra zıplaya zıplaya gol sevinci yapması en basiti) vs vs hangisini söyleyelim. ulan fatih terim'in attırdığı döl olamaz senin sinsi hocan. fatih hoca kabadır,kabadayıdır. gider mekan basar dayak yer atar ama çıkıp yapmadım dayak yemedim yada atmadım demez senin o tiyatrocun gibi. adini ağzına alırken salavat getirin amına koyduğum tinercileri. o kafasında ki zımbalar zamanında ananızın amina atılsaydı bizde uğraşmazdık burada amk.

edit: ilave olarak ümit özat'ın kilosuyla aklınca dalga geçmesi, gençlerbirligi'ne "bizim verdiğimiz ayakkabılarla oynadılar" demesi ve gençlerbirliği maçı son dakikasında tacı kullandırmamak için türlü hareketler yapıp, farkında değilim demesi. ( tacı kullansa ne olur elbette ama mevzu söyledikleri ve yaptıkları)
not: verdiğim şenol güneş örneklerinin yüzde doksanı sadece bu sene olmuştur.

Yorumlar