Ana içeriğe atla

2028-2029 Fm manager oyunu Türkiye ligi Şampiyonu Başakşehir

Football Manager FM Mobile 2017 versiyonunda 2028-2029 Yılı Şampiyonu Başakşehir.

Kadro ve önemli isimleri

Kostas Antoniou Ast Tripolis takımından 2.1 Milyon Euro karşılığı transfer edildi.Değerini 13 Milyon Euro’ya çıkardı.Orta Saha oyuncusu.

Dejan Dimitovski: Fenerbahçe takımından 17 Milyon Euro karşılığı alındı.Değeri 10.25 Milyon Euro’ya düştü.

Yusuf Püren 19 Yaşında Sarıyer Altyapısından alındı.475.000 Euro ödendi şimdiki değeri 5.75 Milyon Euro.

Uros Ivanovic 3.1 Milyon Euro karşılığı Partizan takımından alındı.Değeri 11.75 Euro

Ismail Tursun Sarıyer takımından 2.9 Milyon Euro’ya alındı. Değeri 11.75 Milyon Euro

Landry Mezaque Coton Sport takımından alındı 2.8 Milyon Euro ödendi.Değeri 13 Milyon Euro.

Nazif Antalyalı genç takımından çıktı değeri 7.75 Milyon Euro

Ünal Aydoğdu Sarıyer’de A takıma çıkardım sonrasında 625000 Euro ödedim ve şimdi değeri 2.3 Milyon Euro.

Eduardo Rivera : Kaleci Universidad de Concepcion takımından 375000 Euro’ya alındı.Değeri 3.9 Milyon Euro.

Halit Can . Sarıyer’de altyapıdan çıkardım değeri 4.5 Milyon Euro.

Altuğ Taş: Sakaryaspor’da günümüzde oynayan Altuğ Taş 2028-2029 sezonunda Başakşehir Şampiyon kadrosundadır.33 Yaşında ve 1.8 Milyon Euro değerindedir.

Zafer Kas: Altyapından bedava yetişen oyuncu 2.9 Milyon Euro değerinde.

Sheldon Marshall: Manchester City takımından para ödemeden alınan oyuncu 6.75 Euro değerinde.

Eyüpspor’da geçici olarak oynayan Alper Karaman ise yine 2028-2029 yılında Başakşehir kadrosunda ve 750000 Euro değerinde.

Ljubomir Savic: Partizan’dan 2.8 Milyon Euro ödenip alındı değeri 5.75 Milyon Euro

Amir Bejaoui, Es Tunis takımından 500000 Euro ödenip alındı ve değeri 3.1 Milyon Euro

Cengiz Ünder : Bugünün paralayan yıldızı Cengiz Ünder de 825000 Euro değeri ile 2028-2029 Şampiyon kadrosunda yer aldı.
Victor Ayala: Mallorca takımından bedavaya alındı 4.6 Milyon Euro değerinde.

Iago Ruano : Sevilla takımından bedel ödemeden alındı ve değeri 2.9 Milyon Euro

Enes Subaşı: Bugün Başakşehir Kadrosunda yer alan oyuncu ve Bodrum Belediyesi’nde oynayan Enes Subaşı’da Şampiyon kadroda yer aldı 2028-2029 sezonunda.Değeri 1.4 Milyon Euro


Musa Muhammed: Başakşehir’de şu an forma giyen oyuncu 2028-2029 Sezonu şampiyon kadrosunda yer aldı.

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Şerefsizlik de insani bir özellik.

İroniler ülkesinde yaşıyoruz, gerçekten ironik, ülkeyi yönetmeye talip olan bir Partinin Başkanı, Mustafa Destici çıkıyor diyor ki bize yumruk atana biz Kurşu atarız buna benzer birşey, Ne kadar bayağı ne kadar pespaye. Bu ülkeye gerçekten yazık, belli noktalara gelmiş adamların belli vasıflara sahip olması gerekiyor.

İroniler bitmez, hikayesi çok bu ülkenin her gün yenisi yazılıyor ve ekleniyor bu hikayelere; ama şaşırtmıyor, battığımız pislik büyük gerçekten çok büyük ama bu battığımız pisliğin en büyük nedeni hepimizin ahlaklı gözükmek istemesi. Oysa şerefsizlik de bir sıfat ve içimizden bazıları bende dahil şerefsiz olabiliriz, ahlaklı davranmak için önce ne olduğumuzu kabul etmek önemli.

Türkiye’de tanrıça var mı?

Yunan tanrıçalarını bugünün Türkiye’sinin güzel kadınlarına uyarlama gibi bir fikir geldi aklımıza, bu asla saygısızlık olarak algılanmamalı, sadece mitolojiyi günümüzle birleştirip, daha anlaşılır hale getirmek gerek. Andromakhe Hektor’un karısı, bugünkü karşılığını bulmak istersek Türkiye’de kim onunla aynı kaderi paylaşmak ister ki, kocasını savaşta kaybetmiş, oğlunu kaybetmiş, Türkiye’de bu tanıma uyan bir kadın var mı diye düşünüyorum, galiba yok. Burası boş kaldı, öneriler varsa alabiliriz. Afrodit diğer adıyla Venüs kim ne derse desin Türkiye’nin Afroditi bence Banu Alkan değil Hülya Avşar’dır. Bu konuda birçok tartışma yapılıp farklı adaylar gösterilebilir, ancak Hülya Avşar hep bir fenomendir ve öyle de kalacaktır. Artemis av tanrıçası, biraz Amazonluğu çağrıştırıyor buraya en yakın isim de bana göre Perihan Mağden’dir. Perihan Mağden’i özlüyoruz. Aslında edebiyat dünyasında Perihan Mağden ve Elif Şafak arasında gizli bir rekabet var gibi.


Athena bu zeki kadının bugünkü Türkiy…

Ojeli eller ile rezil olunabilir.

Siyaset ve spor yazmaktan bıkıp usanıyor insan, zaten kendini tekrar eden konular, yıllar geçince bakıyorsun aslında aynı şeyleri konuşmuşsun. Bende Ojeden bahsetmek istiyorum.
Ojeli elller genellikle güzel oluyor, siyah oje, kırmızı oje, beyaz oje yakışan ojeler, ama bazen öyle ojeler sürüyor ki kadınlar, anlamak mümkün değil, elin bütün ihtişamını götürdüğü gibi göz zevkininde içine edebiliyorlar.

Siyah, Kırmızı ve Beyaz favorim. Kozmetik ile çok uzak aramız yakınında bile geçmiyoruz. Bakışlarımızın yargısıyla yazıyoruz. Yoksa hani moda falan hak getire, bakışların yargısı da ne kadar doğru bilemiyorum.

Tired of writing politics and sports, people are already repeating themselves. I want to talk about nail polish.
Hands with nail polish are usually beautiful, black nail polish, red nail polish, white nail polish that suits well, but sometimes such nail polish lasts that women are not able to understand, they can get into the eye pleasure as they take all the glory of the hand.

Blac…