Öne Çıkan Yayın

Tek özelliğin Kemal Kılıçdaroğlu'nun kardeşi olmak.


Mahmut Tanal, AKP'ye üye olan kardeşini tahsil durumu ile aşağılamış. Karşı çıkmıştık. Eğri oturup doğru konuşmak lazım.

Celal Kılıçdaroğlu ile ilgili hergün haber okuyoruz. Tek özelliği Kemal Kılıçdaroğlu'nun kardeşi olması dışında bir özelliği yok. Hergün ortaya çıkıp birşeyler söyleyebilmesini Kılıçdaroğlu'na borçlu, yoksa Celal Kılıçdaroğlu olarak kalsa kimsenin umurunda değil adam.Bu nimetten hergün faydalanıyor ve Kılıçdaroğlu'na laf söylüyor. Kılıçdaroğlu'na kardeşi üzerinden vurulması hiç etik değil.

15 Temmuz gecesinin aktif aktörlerinden Mehmet Dişli kendisi Şaban Dişli'nin kardeşi üstelik general rütbesinde olmasına rağmen adı Celal Kılıçdaroğlu kadar medyada geçmiyorsa bu Fatih Portakal'ın dediği gibi aklımızla dalga geçilmesidir. Türkiye'de basının geldiği nokta, siyasetin geldiği nokta bu. En azından bu çarpıklılıkların farkında olalım. Kardeşler birbirinden farklı olabilir. Bu ülkenin tarihi iktidardaki abilerini tahttan indirmek için Batılılarla işbirliği yapan Şehzadeler ile dolu.

Yorumlar