Öne Çıkan Yayın

Terör bitmez ekmek yiyeni çok


Hayatımıza hergün yeni bir olay, yeni bir şehir giriyor.Cerablus Türkiye şimdi oraya operasyon yapıyor, orası da hayatımıza girdi.Bilmediğimiz coğrafyalarda bildiğimiz olaylar dönüyor , terör her yerimizi sardıkça, insanalarımız hayattan birer birer çekildikçe, aslında kimin nereye operasyon düzenlendiğinin önemi yok.

Tüm dünya ülkeleri birleşip biz artık insanların pisi pisine ölmesini, bizim cebimiz dolsun diye ölmesini istemiyoruz demedikçe bu operasyonlarda bitmez, bu olaylarda bitmez. Bunun çaresi belli, yoksa bugün adı İŞİD olur DEAŞ olur, çok da önemi olmaz. PKK olur bir başkası olur, ancak bitmez bu terör, kaynakları devam ediyor, yenisi çıkıyor, hatta bazen içinizden bile çıkabiliyor. Yani silahlı döngü içinde o silahlar gidiyor kimi zaman masum halkı vurabiliyor. Halk kurban seçilebiliyor.

Kim duymuştu bugüne kadar Karkamış'ı kimse, işte birden duyuyor insanlar, ondan sonra da bakıyoruz haritada nerede diye. Bizim bulunduğumuz coğrafya böyle birgün , ansızın ölebileceğimiz bir Coğrafya.

Yorumlar