Öne Çıkan Yayın

Hepimiz aynı milat da buluşmalıyız.


Paralel yapı ile mücadele edilsin nefes bile aldırılmasın inlerine kadar girilsin.  Bunlar da hem fikiriz. Peki bugüne kadar PKK'ya yardım edenler ne olacak, onlara da operasyon yapılacak mı? Madem OHAL var ülkenin kanını emen herkese operasyon yapılsın herkes nasibini alsın. Ülkenin huzurunu bozan bozacak olan herkes bir şekilde dersini alsın.

Çok ilginç süreç yaşıyoruz. Sorgulamasız biat edilen bir liderin arkasında giden grubu yok etmek için yapılan şeylere sorgulayıcı olmak zorunda kalıyoruz. Kurunun yanındaki yaşları ayıklama zorundayız. 

Milat bu örgüt üzerinden tartışılan bir kavram hepimizin Miladi farklı. Benim için mit tırlarının durmasıdır hatta 17-25 Aralık dönemidir. Orada apaçık bir ele geçirme devlete şekil verme faaliyeti vardı. Herkes bunu farkedebildi mi belki de Ettiler ve alkış tuttular. O alkış tutanların kimi belki de bunların bu kadar ileri gideceğini tahmin etmiyordu. 

Ya bu ülkede Feto'nun gerçek yüzünü ilk görüp kimseye anlatamayan, Hakkı yenen  ne olacak onunda kendine göre miladi yok mu, onunda bir miladi var.  Belki onu ülke yönetimine getirsen başka bir milat alacak ve tüm siyasileri yargılayacak 

Hepimizin miladi aynı olmalı. 15 Temmuz olmalı çünkü ne kadar geriye gidersen o kadar az Adam kalır geride. 

Bir ülkeyi bitirdiler. Bu ülkede umutlarım neden azaldı 15 Temmuz sonrası , çünkü gördük ki bu ülkede kardeş kardeşe acımadan kurşun sıkabilirmiş.  Yaratılan birlik ve beraberlik ruhu yaşatılırsa güzel günler göreceğimize inanıyorum. Ama. ya toprağa gömülür ve cemre toprağa düşmezse o Zaman ne olacak haliniz.  Nice olacak ahvalimiz. 

Yorumlar