Öne Çıkan Yayın

Vermedikleri oy ile rahatlayan insanlar


İsyan etmemizi bekliyorlar, onların düzenine daha uygun bir düzen gelsin diye isyan etmemizi bekliyorlar. Aslında hayata devam etmemizi kayıtsızlık olarak algılıyorlar, sokaklara çıkıp daha da isyankar bir tutum takınmamız bekliyorlar dahada yeni acılara olanak tanımamız için ama onlarda başka bir düzenin temsilcileri.

Her gün size hareket eden , küçük düşürenler olaylara tepkisiz kalmalarını sadece eleştiriler konuşmalarına ve sandıkta vermedikleri oya bağlayıp nasıl da kendilerini yüceltiyorlar. Oysa hepimiz onların dünyalarını da biliyoruz, en küçük ellerine geçen fırsatta adaletin değil kendi çıkarlarının yanında olduklarını görüyoruz ama onlar kolay yolunu bulmuşlar kendilerini aklamanın vermedikleri oy ve eleştirmek dışında aslında yaptıkları birşey yok birçoğunun. Günün 24 saatlerini tek tek baz aldığınızda aslında göreceksiniz onların da başka bir düzenin adamı olduklarını.

Bize yeni bir soluk lazım, sığınacak bir liman şu olan limanlardan biri değil, bambaşka bir liman gerçekten bizi de onları da sarmalayacak bambaşka bir liman. Bizi ayak tutacak bir liman lazım. 

Yorumlar