Öne Çıkan Yayın

Esrarengiz bir ortamda esrarengiz bekleyiş.


Saat 18:30 gösterdiğinde nerede olacağını bilmiyordu. Bir masal kahramanı edasıyla ortalıklarda dolanıyordu, zaten Eda diye de bir tanıdığı olmamıştı. Çok doğal görünmesine rağmen kendisine esrarengiz bir havada verdiği oluyordu. Esrarlı olayları seviyordu, tütün içmişti ama esrara hiç bulaşmamıştı. Behzat Ç'de Savcı Esra'ya bayılıyor, kimi zaman Avukat dizileri izliyordu.

Çenesi oldukça düşüktü, buna rağmen lafları toplamasını iyi biliyor, kendisini tongaya düşürmemek içinde her zaman sağlaması yapıyordu. Sağlamcıydı ama Teknik Direktör konusunda en çok Ertuğrul Sağlam'a değil, Ersun Yanal'a güveniyordu.

Efsunlu bir hal aldığı da oluyordu. Değişik bir tipti. 68 Kuşağıdan değil 67 Kuşağındandı. Öyle bir Kuşak yoktu ama bazen maziye geri gidiyor 67'de tanıdığı arkadaşlarını düşünüyordu, yaşlansa da hala 62'den tavşan çift sarılıdan menemen yapabiliyordu.

Tarih tekerrürden ibaret ise yeniden altına yapabilirdi. Zamanında altına çok yatırım yapmış, yatırım ile batırım arasındaki ince çizgide gidip gelmişti. Çoğu zaman Med Cezir gibi adamdı, ne zaman ne yapacağı belli olmazdı. Hayata yeniden gelse Minibüs Şöförü olmayı bile isteyebilirdi.Hayatına o kadar giren çıkan vardı ki, gerçektende bu minibüs işi iyiydi.


Yorumlar