Öne Çıkan Yayın

Rüyada terörist görmeye başladık


Atasözlerinin kimi ağızda ekşi tat bırakıyor kimi ise farklı. hayata bir bilim kurgu filmi seyrinde giderken bizde rotamızı belirlemeye çalışıyoruz.

Eskiden işverenler sigorta yapmazdı, şimdi ise e-devlet aracılığıyla takip edebiliyoruz. Hatta Hgs bakiyeleri bile e-devlet de eskiden e be devlet derdik, şimdi sanal ortamda develet hizmetlerine erişiyoruz.

Alibaba bizim için önemliydi, şimdi made in China bir ürün ve web sitesi olarak piyasada devam ediyor. insanlar artık rüyalarında terörist ve savaş çıktığı görmeye başladılar. Hatta bunları yorumlasın diye Google amcaya soru sorup cevabını arıyorlar. Önemli olan sokakta terörist görünce ne yapacağını bilmek.

Yabancı dizilerde beni en çok imrendiren şey kısa olması. Birde bazıları var ki Games of Thrones gibi popüler olmu durumdalar ve gençlerin ağzında hep onlarla ilgili paylaşımlar var.

İnsanın en çok zararı olduğu diet ödeme şekli, yediklerinin dietini ödemek. Yedikleriniz sizin hem cüzdanınıza zarar veriyor hem de yağ olarak size geri dönüş yapıyor.

Turizm zarar görmeye başladı. Bundan oteller etkileniyor, Antalya, Bodrum ve nice güney otelleri ama galiba en çok işçiler etkilenecekler.

Reytingler nice kaliteli dizinin katili oldular. Ölçümler sağlıklı yapılıyor mu bilmiyoruz, ama Acun sürekli gündemde Survivor da kim kazanmış onu merak ediyoruz. Survive yaşamı sürdürmek demek, biz kendimizin survive durumdan emin değilken yarışmacıları merak ediyoruz.Yorumlar