Öne Çıkan Yayın

Dizilerden filmlerden Kore'den ,Oradan ve de Buradan.


Hint Sinemasını seviyorum, Özellikle Aamir Khan ve filmlerini bana oldukça çekici geliyor. Hintliler çakma Hollywood üreticisi gibi Bollywood zaten onların sinemasının ismi de. Şimdilerde Kore dizileri revaçta. Eskiden Brezilya'dan sadece futbol değil dizi de ithal ederdik. Arjantin dizilerinde gündemde olduğu dönem vardı. Şimdilerde Amerika revaçta.

Türk dizileri de Arap Dünyasında alıcı buluyor, artık internet var. Birçok ürünün artık pazar geniş. Global Köy kavramı aslında internet ile gerçek oldu.Hepimiz global bir köydeyiz. Bizim diziler çok uzun . Ah gözünü sevdiğim Amerika dizileri 42 dakika.

Bu sezon zaten tek diziye takılıyorum. Çifte Saadet, sevdiğim oyuncular var, Fikret Kuşkan, Şebnem Bozoklu, Dolunay Soysert ,Bora Akkaş. Hurşut karakterini de seviyorum, ancak onu Google'dan bakarsam gerçek ismi ile söyleyebilirim, bu yüzden şimdilik es geçiyorum ama oldukça da başarılı. Çocuk karakterlerde iyi seçilmiş. Bence mükkemmel bir cast. Umarım başarılı olur.

Mete Horozoğlu'nu görmek istiyorum ben işe yarar bir dizi ile ekranlarda. Kösem Sultan beklenen etkiyi yaratmadı. Şansız adam bu Horozoğlu, bir türlü doğru zamanda doğru yerde bulunamıyor galiba.


Yorumlar