Öne Çıkan Yayın

Belki de Erdoğan Davutoğlu seçime rahat girsin istiyor.Kim nereden vekil olacak elbette beni ilgilendirmez Hakan Fidan da aday olur. Geçenlerde kendisine sorulan bu konudaki soruyu Başabakan ile Benim aramda diyerek geçiştiren Cumhurbaşkanı şimdi de bunu Kamuoyuna açıklamak da beis görmedi gördüğüm kadarıyla bu da daha önce belirtilen bir Başbakan 2 Erdoğan söylemini doğrulamakta.

Bülent Arınç her zaman sağduyusu ile bilinen bir kimseydi ve yine önemli Açıklamalar yaptı. Elbette bizde bu Açıklamalar doğrultusunda kendisine katılıyoruz. Aslına bakarsanız muhalefet iktidar Uğruna herkesle barışırken iktidar orada tutunmak için herkesle kavga eder hale geldi. 

Cumhurbaşkanın Eleştiriye kapalı olduğu yadsınamaz bir gerçek bu konuda herkes hemfikir ve siyasette de çok aktif. 400 vekili de Ak Parti için istedi eğer yoksa CHP 400 vekil kazanınca mutlu olacak değil kendisi. 

Önümüzdeki seçimlerde kilit parti HDP olacaktir herkes bunun farkında zaten be etkili bir propaganda HDP'yi meclise taşıyabilir. Türkiye'yi bir koalisyon Hükümet'i beklemese de seçimden sonra birçok alternatif bekliyor olacak. 

Bu arada Cumhurbaşkanı belki de Hakan Fidan'ın adaylığına karşı çıkarak Başbakan olarak düşünmediği izlenimi verip Davutoğlu'nu rahatlatmak istedi n

Yorumlar